Eskişehir Tüm Yönleri İle Yalıtım Seminerleri’ne bekleriz

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
Yoğuşma kontrolü ve yüksek ısı yalıtımı için iklimlendirme sektörünün tercihi : İzocam Optiflex
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Eskişehir Tüm Yönleri İle Yalıtım Seminerleri’ne bekleriz

 

Eskişehir Tüm Yönleri İle Yalıtım Seminerleri’ne bekleriz

 

 İzoder ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İşbirliği ile gerçekleştirilen Tüm Yönleri ile Yalıtım Seminerleri’nin Bursa organizasyonu, 26 Ağustos 2019 tarihinde, Eskişehir Grand Otel’de gerçekleştirilecek. İzocam’ın da sponsorları arasında yer aldığı bu etkinliğe öğretim üyeleri, mimar ve mühendislerin yanı sıra, yerel yönetimler, kamu, STK ve sektör temsilcileri katılacak.

 

 Isı, su, ses yalıtımı ile yangın güvenliğinin gün boyunca farklı oturumlarla, alanında uzman kişilerce ele alınacağı Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri’nde; Su Yalıtımı Yönetmeliği, yapı güvenliği, Ses Yalıtımı Yönetmeliği ve ses yalıtımı uygulamaları,  yangın güvenliği ve tedbirleri ile enerji verimliliği ile ısı yalıtımı ilişkisi, yalıtım uygulamalarında yapı denetimi konularıyla ilgili güncel bilgiler paylaşılacak.

 

 Yalıtımın insan sağlığı ve yaşam konforu için vazgeçilmez bir unsur olduğu gerçeğinden yola çıkan İzocam, Türkiye’de yalıtımın yaygınlaşması ve yalıtım bilincinin artırılması için 2019 yılında bu kapsamda yapılan etkinlik ve organizasyonlara desteğini devam ettiriyor. İzocam, ayrıca konuyla ilgilenen herkesi bu verimli seminere davet ediyor.

Eskişehir Tüm Yönleri İle Yalıtım Seminerleri’ne bekleriz