Izocam’in Ihracattaki Başarisi Bir Kez Daha Ödüle Layik Görüldü

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Izocam’in Ihracattaki Başarisi Bir Kez Daha Ödüle Layik Görüldü

İzocam her yıl İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından verilen “Başarılı İhracatçılar Ödülü”ne, 2017’de de layık görüldü. İzocam 2016 yılında gerçekleştirdiği 62,5 milyon TL’lik yalıtım malzemesi ihracatı ile “En Çok Yalıtım Malzemesi İhracatı Yapan Firma” unvanını kazandı.

 

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), faaliyete başladığı 2011 yılından bu yana, her yıl üye firmalarını İhracat Başarılarına göre ödüllendiriyor. Bu yıl da gerçekleştirilen bir törenle İSİB üyesi firmalara 17 kategoride toplam 48 ödül verildi.
 

Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Mehmet Özhaseki, önemli kurum-kuruluşların üst düzey yetkilileri ile sektör temsilcilerinin katılımıyla Ankara’da İSİB Merkezi’nde (OAİB Genel Sekreterliği) gerçekleştirilen ödül töreninde İSİB üyesi firmalara ödülleri verildi. Firmaların 2016 yılı İhracat Performanslarına göre değerlendirildiği “Başarılı İhracatçılar”ödülleri kapsamında, İSİB İzocam’ı“En Çok YalıtımMalzemesi İhracatı Yapan Firma”kategorisinde birincilik ödülüne layık gördü.
 

İzocam Balkanlar, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu, Afrika başta olmak üzere 46 ülkeye ihracat yapıyor. Başta komşu ülkelerde olmak üzere hali hazırda 16 ülkede 19 ihracat bayisiyle yalıtım çözümleri sunuyor, enerji verimliliğine ve konfora katkı sağlıyor.

 

Bilgiiçin:
Seher Saygın / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı /seher.saygin@essance-istanbul.com
212 282 40 85 (Dahili: 12) / 0 530 384 62 74

Zeynep Yiğit / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / zeynep.yigit@essance-istanbul.com
212 282 40 85 (Dahili: 23) / 0 530 384 62 79

Izocam’in Ihracattaki Başarisi Bir Kez Daha Ödüle Layik Görüldü