İzodemi, Eğitimleriyle Sektörü Bilinçlendirmeye Devam Ediyor

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İzodemi, Eğitimleriyle Sektörü Bilinçlendirmeye Devam Ediyor

İzocam’ın her yıl bayi ve bayi müşterilerine yönelik düzenlediği İzodemi eğitimleri bu yıl da Eylül, Ekim ve Kasım aylarında gerçekleştirilecek. Her yıl farklı bir temayla verilen İzodemi eğitimlerinin 2016 yılının konusu  “Kazandıran Müzareke” olacak. 
 
Bu sene altıncısı düzenlenen İzodemi eğitimleri ile müşteri ihtiyaçlarının doğrultusunda doğru ürünü sunarak, etkili müzakere yöntemleriyle satış becerilerinin geliştirilmesi amaçlanıyor. Eğitimin içeriğinde “Müzakere nedir?, “Başarılı müzakerenin tanımı”, “Müzakere yol haritası”, “Algılama ve akılcı barış”, “Güç dengesi”, “Müzakere stratejileri”, “Telefonla müzakere”, “E-posta ile müzakere”, “Müzakerede taktikler”, “Olumlu ya da olumsuz davranışlar” gibi konu başlıklarının yanı sıra vaka çalışmaları ile ilgili faydalı bilgiler de yer alıyor.
 
Eğitimler 29 Eylül Antalya, 11 Ekim Bursa, 26 Ekim İzmir, 27 Ekim İstanbul, 03 Kasım Denizli, 09 Kasım Ankara, 10 Kasım Konya, 17 Kasım Erzurum,  23 Kasım Adana ve 30 Kasım Eskişehir’de gerçekleştirilecek. 
 
İş süreçlerinde eğitimin gücüne inanan İzocam, sektörünün gelişimine katkıda bulunmak amacıyla her yıl farklı bir temada eğitim düzenlemeye devam ediyor. Bu eğitimlerle sektör temsilcilerini bilinçlendirmeyi ve kapasitelerini geliştirerek yetkinliklerini artırmayı amaçlıyor. İzocam’ın her yıl bayi ve bayi müşterilerine yönelik düzenlediği eğitimlerden biri olan İzodemi eğitimleri kapsamında bugüne kadar 128 eğitim verildi ve yaklaşık 2800 kişiye ulaşıldı. 

 

İzodemi, Eğitimleriyle Sektörü Bilinçlendirmeye Devam Ediyor