İzocam Bayileri Portekiz’deydi…

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İzocam Bayileri Portekiz’deydi…

İzocam,  bu yıl bayilerine Portekiz’i gezebilme fırsatı sundu. 1-5 Mayıs tarihleri arasında Portekiz’e gerçekleştirilen seyahate 55 kişi katıldı. İzocam bayileri Portekiz’den hafızalarda yer eden hatıralarla döndü.

İzocam bayileri 01-05 Mayıs 2016 tarihleri arasında unutulmaz bir Portekiz gezisi yaptılar. Porto’da yapılan şehir turunda Rieira semti tarihi binaları, Bolsa Sarayı, Santa Clara Kilisesi, Se Katedrali (Porto Katedrali), House Of The Prince, Sao Francisco Kilisesi, Sao Bento tren istasyonu, Ponte d Lous I Köprüsü ve Douro Nehri gezildi.
 

2 Mayıs’ta Porto’dan Guimarães – Braga ya geçen İzocam bayileri, Guimarães’te Dom Afonso Henriques Kalesi, Bragança Dükleri Sarayını ziyaret ettiler ve eski şehir meydanını gezdiler. Buradan Piskoposlar şehri olarak bilinen Braga’ya geçen bayiler, ardından Ponte de Lima ve Viana do Castelo’da fotoğraf molası verdiler.
 

3 Mayıs’ta da Santiago de Compostela’ya giden İzocam bayileri şehir turunda Pobo Galego müzesi, Perginacians müzesi, Praza do Obradoriro’ya giderek Santiago de Compostela katedralini ziyaret ettiler.  Unutulmaz anılar edinilen seyahat 5 Mayıs’ta sona erdi.

İzocam Bayileri Portekiz’deydi…