İzocam Çalişanlari Çalişan Gecesinde Bir Araya Geldi

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İzocam Çalişanlari Çalişan Gecesinde Bir Araya Geldi

İzocam’ın her sene çalışanları için düzenlediği “Çalışan Gecesi” bu yıl da coşku içinde geçti. 13 Mayıs Cuma günü İstanbul Divan Asia ve 14 Mayıs Cumartesi Mersin Marehan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen gecenin konsepti “Başarı Senin Elinde”ydi.

İzocam’ın bu yıl 13 – 14 Mayıs tarihlerinde İstanbul ve Mersin’de ayrı ayrı organize ettiği gece, “Başarı Senin Elinde” temalı film gösterimiyle başladı. Film gösteriminin ardından İzocam Genel Müdürü Nuri Bulut bir konuşma yaptı.
 

Bulut konuşmasında, şirketin başarılarının ardında disiplinli ve istikrarlı çalışmalarıyla İzocam personelinin olduğunu söyledi. 2016 yılının başından beri aldıkları ödüllere de değinen Bulut, “Her ne kadar zorlu bir yıl geçirmiş olsak da sene içerisinde layık görüldüğümüz ödüller, başarıdan vazgeçmediğimizin en güzel kanıtı niteliğindedir. Önümüzdeki dönemde de hep birlikte, büyük ve güçlü bir aile olarak yeni hedeflerimizi gerçekleştirmek üzere yol almaya devam edeceğiz. Sizlerin desteğiyle ve el birliğiyle daha yapacak çok işimiz olduğunu biliyoruz. Geçmişte olduğu gibi bugünden itibaren de yapacağımız çalışmalarda desteklerinizi ve çalışma gayretinizi sürdüreceğinize inanıyorum. Böylelikle küresel arenada da yeni başarılara imza atarak kurumumuzu daha ileri götüreceğiz.” dedi
 

Gece kıdem ödülleri, farklı kategorilerde verilen başarı ödülleri ve Genel Müdür Özel Ödülleri’nin takdimi ile devam etti. 35, 30, 20, 25 ve 10 yıllık çalışanların İzocam’a olan gönül bağlılıkları ödüllendirildi. Ödül almaya hak kazananlar ödüllerini İzocam Genel Müdürü Nuri Bulut ve şirketin Genel Müdür Yardımcılarından aldılar.
 

13 Mayıs akşamı İstanbul Divan Asia, 14 Mayıs akşamı da Mersin Marehan’da gerçekleşen gece boyunca, İzocam çalışanları kesintisiz sahne şovları ve şarkılar eşliğinde doyasıya eğlendi. Sahne, Violin sanatçısı Alishya Juska performansıyla açılırken, ardından 90’ların unutulmaz ismi Tayfun Duygulu da Motto Orkestrası eşliğinde sahne aldı. Dans ve müzik keyfinin coşkuyla yaşandığı “Başarı Senin Elinde” gecesinde İzocam’ın reklam filminin yıldızı apartman görevlisi maskotu, Latin Brass eşliğinde sahneye çıktı ve gecenin yıldızı oldu. İzocam yönetimiyle birlikte pasta da kesen maskot, çalışanlarla halay çekip selfie yaptı ve danslarıyla izleyenlere neşeli dakikalar yaşattı. Ardından dans gösterisi ile eğlencenin doruğa çıktığı gecede İzocam personeli DJ performansı eşliğinde eğlenerek geceyi noktaladı.
 

LCV ve bilgi için:
Seher Saygın / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / seher.saygin@essance-istanbul.com
212 282 40 85 (Dahili: 12) / 0 530 384 62 74
Zeynep Yiğit / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / zeynep.yigit@essance-istanbul.com
212 282 40 85 (Dahili: 23) / 0 530 384 62 79

İzocam Çalişanlari Çalişan Gecesinde Bir Araya Geldi