Yalıtımın Türkiye’deki Adı İzocam’dan Yeni Bir Reklam Kampanyası !

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Yalıtımın Türkiye’deki Adı İzocam’dan Yeni Bir Reklam Kampanyası !

İzocam’ın 1970’li yılların sonunda, akıllarda yer eden reklam kampanyası “Sağ olasın İzocam”ı günümüze taşındı. İzocam, markasını ve “yalıtım”ın faydalarını hatırlatan yeni bir kampanyaya imza attı. Kampanya içeriğinde, başrolde yine apartman görevlisi var. Bu kez vurgu yapılan konu ise “mantolama” ...

 

Yalıtım sektörünün öncülerinden İzocam, Türk televizyon reklamcılığı tarihinin kült olmuş ve en çok hatırlanan reklamlarından birinin de sahibi… İzocam’ın apartman görevlisi temalı animasyon reklamındaki “sağ olasın İzocam” cümlesi de hafızalardaki yerini halen koruyor. Ürettiği ürünlerle Türkiye’de yalıtım sektörünün temellerini atan 51 yaşındaki İzocam, başta dijital mecraları kullanarak tüketiciye ulaşacağı yeni bir reklam kampanyası başlattı.
 

İzocam’ın reklam ajansı Trompet tarafından hazırlanan kampanyada, 70’lerin sonunda yayınlanan reklam filminde vurgulanan sorunların günümüzde halen devam ediyor oluşu esprili bir dille konu ediliyor. Bu sefer kampanyanın odağında, günümüz binalarının ve ev sahiplerinin neredeyse tamamını ilgilendiren yalıtım modeli yani “Mantolama” yer alıyor. Apartman görevlisinin maskot olarak 2016’ya taşındığı kampanya ile İzocam, yalıtımın önemini ve faydasını hatırlatıyor. 70’lerin sonunda “Yöneticimiz uyuyor mu?” repliği ile hafızalara kazınan İzocam reklamı, bugün “Uyanan yönetici” mesajına vurgu yapıyor. Reklam filminde mantolamanın sağladığı konfor ve güvenin yanı sıra günlük yaşam koşullarını istenen standartlara ulaştırılmasına yönelik mesajlara yer veriliyor.
 

İzocam’ın sunduğu ürün ve hizmet kalitesi ile “mantolama”da da uzman olduğu, kampanyada öne çıkan önemli bir unsur. Kampanya, mantolama ile istenen sıcaklığın uzun süre korunduğu ideal ortamlar elde edilebileceğine ve bu sayede sağlanan enerji tasarrufunun, bütçeyi de koruyacağının altını çiziyor.

 

Bilgi için:
Seher Saygın / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / (212) 282 40 85 /
seher.saygin@essance-istanbul.com
Zeynep Yiğit / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / (212) 282 40 85 /
zeynep.yigit@essance-istanbul.com

 

Yalıtımın Türkiye’deki Adı İzocam’dan Yeni Bir Reklam Kampanyası !