İzocam’ın En İyileri Paris’teydi.

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İzocam’ın En İyileri Paris’teydi.

İzocam, Ağustos-Kasım 2015 döneminde düzenlediği kampanya ile başarılı olan bayi ve bayi müşterilerini bu yıl Paris´te ağırladı. 352 kişinin katılım sağladığı gezi 18-21 Mart tarihleri arasında gerçekleşti. Bayiler heyecan dolu Paris Saint-Germain FC ve AS Monaco FC derbisini de izleme imkanı yakaladı.

Ağustos – Eylül – Ekim – Kasım 2015 döneminde kampanyaya dahil ürünler için belirlenen hedefe ulaşan 352 İzocam bayisi ve bayi müşterisi Paris seyahatine katılmaya hak kazandı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da başarılı bayilerine ve bayi müşterilerine fırsatlar sunan İzocam, 18-21 Mart tarihleri arasında Paris seyahati düzenledi. Sanat dünyasının başkenti Paris´te 3 gece 4 günlük geziye katılan bayi ve bayi müşterileri Paris´in müzelerini, harika lezzetler sunan restoranlarını, önemli tarihi noktalarını ve doğal güzelliklerini keşfetti.


19 Mart´ta Seine Nehri üzerinde muhteşem bir nehir turu yapan İzocam aynı zamanda teknede akşam yemeği gerçekleştirildi. 20 Mart günü Paris´in tarih kokan sokaklarında gezintiye çıkan bayiler ve bayi müşterileri ayrıca Paris Saint-Germain FC ve AS Monaco FC derbisini de izleme fırsatı yakaladı.


Katılımcıların soluksuz takip ettiği derbi 2-0 Monaco´nun üstünlüğü ile sona erdi. Çekişmeli geçen 90 dakika boyunca bayi ve müşteriler heyecan dolu anlar yaşadı. Seyahat 21 Mart´ta sona erdi.

İzocam’ın En İyileri Paris’teydi.