İzocam Manisa’da Isı Yalıtımı ve Yangın Güvenliğini Anlattı

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İzocam Manisa’da Isı Yalıtımı ve Yangın Güvenliğini Anlattı

İzocam, Manisa Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nde yalıtım semineri düzenledi. Seminer, 16 Şubat 2016 Salı günü İl Müdürlüğü binasında yer alan toplantı salonunda gerçekleşti. Isı yalıtımı ve yangın güvenliği konularında iki bölümden oluşan seminere mimar ve mühendislerden oluşan toplam 33 kişi katıldı.

Yalıtımın önemini her fırsatta vurgulayan ve yalıtım bilincinin artması için çalışmalar gerçekleştiren İzocam, son olarak Manisa Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nde ısı yalıtımı ve yangın güvenliği konularında seminer verdi.

16 Şubat Salı günü 09.00 – 11.30 saatleri arasında gerçekleşen seminerin açılış konuşmasını İzocam İzmir Bölge Müdürlüğü’nden Devrim Güler yaptı. İki bölümden oluşan seminerin ilk bölümünde İzocam Cephe Sistemleri Satış Müdürü Feza M. Hokkacı, “Sıvalı Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemlerinde kullanılan yalıtım malzemeleri, teknik özellikleri ve uygulama esasları” hakkında bilgiler aktardı. Seminerin ikinci bölümünde ise İzocam Ar-Ge Uzmanı Hakan Uslu, “Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik bağlamında yalıtım malzemelerinin yanıcılık sınıflarının detaylara göre irdelenmesi” hakkında sunumunu katılımcılarla paylaştı.
 

Seminere, toplamda 33 kişi katılım sağladı. Isı yalıtımının inceliklerini öğrenen Manisa Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yetkilileri ayrıca yalıtımın yangın güvenliğindeki önemi hakkında da farkındalık kazandı.

İzocam Manisa’da Isı Yalıtımı ve Yangın Güvenliğini Anlattı