Kocaeli Sanayi Odası’ndan İzocam’a Bir Ödül Daha!

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Kocaeli Sanayi Odası’ndan İzocam’a Bir Ödül Daha!

İzocam, Kocaeli Sanayi Odası’nın bu yıl sekizincisi düzenlediği Sektörel Performans Değerlendirme ödül töreninde ‘Büyük Ölçekli İşletme Kategorisinde Sektör Ödülü’nü almaya hak kazandı. İzocam 2011 yılında da aynı ödülün sahibi olmuştu.

 

Kocaeli Sanayi Odası’nın bu yıl sekizincisini düzenlediği Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu’nun ödül gecesi 26 Kasım 2015 tarihinde WellbornLuxuryHotel’de gerçekleşti. Marmara Bölgesi’ndeki başarılı sanayi kuruluşlarını ödüllendirmek amacıyladüzenlenen organizasyona 123 firma katılım gösterdi.
 

Jüri değerlendirmesi sonucunda çeşitli dalda birçok firma ödül almaya hak kazandı. İzocam, faaliyet gösterdiği Yapı ve Yapı Malzemeleri Sanayi Sektörü’nde “Büyük Ölçekli İşletme Kategorisinde Sektör Ödülü”ne layık görüldü. Gecede İzocamadınaödülü Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Doruk Özcan aldı. İzocam, 2011 yılında da aynı ödüle sahip olmuştu.
 

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nun ev sahipliği ile gerçekleşen geceye Kocaeli Vali Yardımcısı Osman Sarı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı RifatHisarcıklıoğlu, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Çakır, KOTO Başkanı Murat Özdağ ve çeşitli sektörlerden sanayiciler katılım gösterdi.
 

“Sanayi Kuruluşları ÇizgiüstüSektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu” ile firmaların ödüllendirilmekten öte kendilerini tartabilecekleri bir ölçüm ve kıyaslama fırsatı yaratılabilmesi amaçlanıyor.
 

Bilgi için:
Seher Saygın / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 – 282 40 85
seher.saygin@essance-istanbul.com
Zeynep Yiğit / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 – 282 40 85
zeynep.yigit@essance-istanbul.com

Kocaeli Sanayi Odası’ndan İzocam’a Bir Ödül Daha!