İzodemi Etkili Satış Eğitimleri Kasım Ayında Da Devam Etti

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İzodemi Etkili Satış Eğitimleri Kasım Ayında Da Devam Etti

İzocam’ın her yıl bayi ve bayi müşterilerine yönelik düzenlediği İzodemi eğitimleri bu yıl da Ekim ve Kasım aylarında gerçekleştirildi. Her yıl farklı bir temayla gerçekleştirilen İzodemi eğitimlerinin 2015 yılının konusu  “Etkili Satış Eğitimleri”ydi.

Bu yıl beşincisi düzenlenen İzodemi eğitimleri; müşeri ihtiyaçlarının doğrultusunda satış aşamalarının belirlenmesi ve satış becerilerinin geliştirilmesi amacıyla düzenlendi. Eğitimin içeriğinde “satış nedir?, ne değildir?”, “satışın aşamaları”, “ikna etme yöntemleri”, “klasik satış nedir?”, “büyük satış nedir?”, “satışta akıllı sorular” gibi konu başlıklarının yanı sıra vaka çalışmaları ve satışı kapatma ile ilgili faydalı bilgiler de yer aldı.
 

Eğitimler, 7 Ekim Samsun’da, 14 Ekim Bursa’da, 20 Ekim Antalya’da, 21 Ekim İzmir’de ve 22 Ekim Ankara’da gerçekleştirildi. Kasım ayı eğitimleri ile 11 Kasım’da İstanbul’da başladı. 17 Kasım Erzurum’da, 19 Kasım Trabzon’da, 24 Kasım Adana’da ve 26 Kasım Elazığ’da gerçekleşen eğitimlere 260’ın üzerinde sektör profesyoneli katıldı.
 

İş süreçlerinde eğitimin gücüne inanan İzocam, sektörünün gelişimine katkıda bulunmak amacıyla her yıl farklı bir temada eğitim düzenlemeye devam ediyor. Bu eğitimlerle sektör temsilcilerini bilinçlendirmeyi amaçlıyor. İzocam’ın her yıl bayi ve bayi müşterilerine yönelik düzenlediği eğitimlerden biri olan İzodemi eğitimleri kapsamında bugüne kadar 128 eğitim verilmiş ve yaklaşık 2800 kişiye ulaşılmıştır.

İzodemi Etkili Satış Eğitimleri Kasım Ayında Da Devam Etti