İzodemi “Etkili Satış” Eğitimleri Başladı

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İzodemi “Etkili Satış” Eğitimleri Başladı

İzocam’ın her yıl bayi ve bayi müşterilerine yönelik düzenlediği İzodemi eğitimleri bu yıl da Ekim ayı ile birlikte başladı. Her yıl farklı bir temayla gerçekleştirilen İzodemi eğitimlerinin 2015 yılının konusu  “Etkili Satış Eğitimleri” oldu.

Bu yıl beşincisi düzenlenen İzodemi eğitimleri; müşeri ihtiyaçlarının doğrultusunda satış aşamalarının belirlenmesi ve satış becerilerinin geliştirilmesi amacıyla düzenleniyor. Eğitimin içeriğinde “satış nedir?, ne değildir?”, “satışın aşamaları”, “ikna etme yöntemleri”, “klasik satış nedir?”, “büyük satış nedir?”, “satışta akıllı sorular” gibi konu başlıklarının yanı sıra vaka çalışmaları ve satışı kapatma ile ilgili faydalı bilgilerde yer alıyor. 


Eğitimler, 7 Ekim Samsun’da, 14 Ekim Bursa’da, 20 Ekim Antalya’da, 21 Ekim İzmir’de ve 22 Ekim Ankara’da gerçekleştirildi. 11 Kasım İstanbul’da, 17 Kasım Erzurum’da, 19 Kasım Trabzon’da ve 24 Kasım Adana’da gerçekleşecek eğitimler için başvurular devam ediyor.


İZODEMİ Eğitimlerine Nasıl Başvurulur?


Eğitimlerden izocam bayileri ve bayi müşterileri faydalanabilmektedir.


Eğitimlere, il seçeneği gözönüne alınarak bölge müdürlüklerimiz aracılığı ile başvuru yapıabilirsiniz. Bölge müdürlüklerimize www.izocam.com.tr üzerinde bulunan İletişim menüsünden  ulaşabilirsiniz. (http://www.izocam.com.tr/iletisim.html)


Detaylı bilgi için 0800 211 43 86 ücretsiz danışma hattımızı arayabilirsiniz.

İzodemi “Etkili Satış”  Eğitimleri Başladı