İyem Sunduğu Eğitimlerle Sektör Gelişimine Katkıda Bulunuyor

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İyem Sunduğu Eğitimlerle Sektör Gelişimine Katkıda Bulunuyor

Eğitim ve bilinçlendirme çalışmalarına büyük önem veren ve konuya sosyal sorumluluk bilinciyle yaklaşan İzocam, sektör gelişimine yönelik çalışmalarına devam ediyor. 1998 yılında kurulan İzocam Yalıtım Eğitim Merkezi (İYEM), her ay olduğu gibi Kasım ayında da zengin içeriği ile dikkat çekiyor.

 

Kurulduğu günden bu yana doğru yalıtım uygulamaları hakkında inşaat, yalıtım ve tesisat sektörüne yönelik eğitimler veren İYEM’in, Kasım ayı eğitim takvimi açıklandı. Yalıtım konusunda toplumu ve sektör temsilcilerini bilinçlendirmeyi kendine görev edinen İzocam, İYEM ile verdiği eğitimlerle bugüne kadar 20 bin temsilciye ulaştı. Toplam 43 bin adam/saat eğitim veren İYEM, ücretsiz olarak sunduğu eğitimlerle sektörlerin gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor.
 

Kaliteli ısı, ses ve yangın yalıtım uygulamalarında en etkili unsurun eğitim olduğu ilkesinden yola çıkan İYEM, yalıtım sırasında yanlış uygulamaların önlenmesi, malzemelerin doğru kullanımı gibi sektörde en sık karşılaşılan sorunları engellemeye yönelik eğitimler veriyor.İYEM’deısı, ses yalıtımı, yangın güvenliği, enerji verimliliği, kişisel gelişim alanındaki eğitimler teorik ve pratik olmak üzere ikiye ayrılıyor. Yalıtım sektöründe mühendis, mimar, uygulamacı, satıcı, yönetici gibi görevlerde bulunanların katıldığı eğitimler, çeşitli üniversitelerin öğretim üyeleri ve alanında uzman kişiler tarafından veriliyor.
 

Bu kapsamda İYEM Kasım ayı eğitim takviminde, Türkiye Yangından Korunma Yönetmeliği ve Uygulamaları,  Öfke Kontrolü ve Empati, Müzakere Teknikleri ve Beden Dili, Alçı levha Duvar ve Asma Tavan Sistemleri, Ses Yalıtımı ve Ses Denetimi, Örnek Çözümlerle Ses Yalıtımı Uygulamaları, Uygulamalı Ses Yalıtımı, Konutlarda ve Sanayide Isı Yalıtımı ve Enerji Tasarrufu, Yangın Yalıtımı, TS-825 Binalarda Isı Yalıtım Kuralları, Müşteri Odaklı İlişki Yönetimi konuları yer alıyor. 41 uzman tarafından verilen eğitim sürecini başarıyla tamamlayan katılımcılara “Yalıtım Uzmanı Sertifikası” da veriliyor.
 

Bilgiyi iletmek, paylaşmak, yaymak ve yenilikleri tanıtmak üzere kurulan İYEM, yalıtım, inşaat ve tesisat gibi birçok sektörün gelişimine de yardım ediyor.

 

02-03 Kasım 2015 –Türkiye Yangından Korunma Yönetmeliği ve Uygulamaları
04 Kasım 2015 – Öfke Kontrolü ve Empati
05 Kasım 2015 – Müzakere Teknikleri ve Beden Dili
06 Kasım 2015 – ‘Akıllı Çözümler’ Yalıtımlı Alçı Levha Duvar ve Asma Tavan Sistemleri
09 Kasım 2015 – Uygulamalı Ses Yalıtımı
10-11-12 Kasım - Ses Yalıtımı ve Ses Denetimi
13 Kasım 2015 – Örnek Çözümlerle Ses Yalıtımı Uygulamaları
16-20 Kasım 2015 –Konutlarda ve Sanayide Isı Yalıtımı ve Enerji Tasarrufu
23-24 Kasım 2015 –Yangın Yalıtımı
25-27 Kasım 2015 – TS-825 Binalarda Isı Yalıtım Kuralları
30 Kasım 2015 – Müşteri Odaklı İlişki Yönetimi

 

İYEM eğitimlerine katılmak için;

‘Yalıtım Uzmanı Sertifikası’na sahip olmak isteyenler,İYEM’ininternet sitesinde yer alan formu doldurarak kayıt olabiliyor. Seminerlerin tamamında bulunma ve programın başarı ile tamamlanması şartının bulunduğu eğitimler, alanlarında uzman kişiler tarafından veriliyor. İstanbul Anadolu yakasında belirlenen noktadan kalkan servislerle de İYEM’e ulaşım rahat ve ücretsiz olarak sağlanabiliyor.
 

2015 yılı eğitim programı detayları ve ayrıntılı bilgi; www.iyem.com.tr yada İYEM telefonlarından (0262-754 81 71/72 ) da öğrenilebilir. 

İyem Sunduğu Eğitimlerle Sektör Gelişimine Katkıda Bulunuyor