InWall Mimarlarla Buluşmaya Devam Ediyor!

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

InWall Mimarlarla Buluşmaya Devam Ediyor!

İzocam ve Rigips işbirliği ile geliştirilen bölme duvar sistemi InWall, Türkiye’nin çeşitli illerindeki mimarlara tanıtılıyor. InWall ve özelliklerinin aktarıldığı eğitimler, mimarlar tarafından ilgiyle karşılanıyor.

Türkiye’de yalıtım sektörünün öncüsü İzocam ile alçı levha da dünya markası Rigips’in işbirliği ile geliştirilen InWall Bölme Duvar Sistemleri, mimarlara tanıtılıyor. InWall eğitimleri Türkiye’nin çeşitli illerindeki mimarlık ofislerinde düzenleniyor.
 

Eğitimlerde InWall bölme duvar sisteminin estetik oluşu, kolay uygulanabilme, akustik konforu, hafiflik, ısı ve ses yalıtımı özellikleri aktarılıyor. İzocam camyünü ve taşyünü ile Rigips alçı levhalarının birlikte kullanıldığı InWall sistemlerin, 30, 60 ve 90 dakika yangın dayanım sertifikasına sahip olmasına dikkat çekiliyor.
 

Yangın güvenliğinin öneminin aktarıldığı eğitimlerde, InWall uygulama filmi sunularak tüm birleşim detayları ve dikkat edilmesi gereken hususlar mimarlara aktarılıyor.
 

Eğitimlerde InWall’un yanı sıra ısı yalıtımı, ses yalıtımı, akustik konfor ve yangın güvenliği hakkında da bilgiler ile yönetmelik detayları da paylaşılıyor.
 

05-07 Ağustos İzmir ve 19 Ağustos Adana’da gerçekleşen eğitimler ile 11 mimarlık ofisinde eğitimler yapıldı. Eğitimler Eylül ile Ekim aylarında Antalya, Ankara ve İstanbul’da gerçekleşecek.

 

 

 

 

 

Bilgi için:

Seher Saygın / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / seher.saygin@essance-istanbul.com

0 212 282 40 85 (Dahili: 12) / 0 530 384 62 74

Zeynep Yiğit / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / zeynep.yigit@essance-istanbul.com

0212 282 40 85 (Dahili: 23) / 0 530 384 62 79

InWall Mimarlarla Buluşmaya Devam Ediyor!