TMMOB Kocaeli Şubesi´nin VI. Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi´ndeydik

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

04.06.2013
TMMOB Kocaeli Şubesi´nin VI. Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi´ndeydik

TMMOB Makine Mühendisleri Odasi Kocaeli Subesinin düzenledigi VI. Bakim Teknolojileri Kongresi ve Sergisi 30–31 Mayis, 1 Haziran 2013 tarihlerinde Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkez´inde düzenlendi.
Izocam da ürünlerini tanittigi bir stant ile yer aldi.


Günümüzde küresellesmenin getirdigi rekabet ortami, isletmelerin varliklarini ekonomik biçimde korumasini ve devam ettirebilmesini zorunlu hale getiriyor. Sistemlerde olusan arizalar ve aksakliklar ile eksiklikler ve güncel teknoloji ihtiyaçlari nedeniyle büyük maddi kayiplar, çevresel felaketler ve hatta can kayiplari olusabiliyor. Isletmelerin sürdürülebilirliginin saglanmasi açisindan bakim büyük önem tasiyor. Bu alanda egitilerek belgelendirilmis bakimdan sorumlu personele de her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuluyor.

Elektrik motorlari, pompalar, kompresörler, türbinler vb. makine ve ekipmanlar ile kazan, boyler, vana, flans gibi tesisat ve ekipmanlarinin ömür boyu maliyetlerine bakildiginda en büyük kalemi enerji tüketiminin olusturdugu görülüyor. Bu nedenle altincisi düzenlenen Bakim Teknolojileri Kongresi ve Sergisi’nin ana temasi da "Bakim ve Enerji" olarak belirlendi.

Izocam da etkinlige standiyla katilarak; Izocam Tasyünü Prefabrik Boru, Izocam Camyünü Prefabrik Boru, Izocamflex Boru, Izocam PEflex Boru, Izocam Vana Ceketi ve Titresim Sönümleyici ürünleri ile yer aldi. Ayrica Izocam Tekiz Tasyünü Çati ve Cephe Paneli,Vana Ceketi, Prefabrik Klima Kanali ve Izocam Manto Tasyünü Dis Cephe Yalitim Sistemi maketlerini sergileyerek uzman teknik kadrosu ile ziyaretçileri isi, ses, yangin yalitimi malzemeleri, uygulamalari ve faydalari konularinda bilgilendirdi, bakim asamasinda yalitimin etkinliginin ve yalitim kalinliginin enerji tasarrufu ve malzeme korunumuna katkisina dikkat çekti.

Sakarya Üniversitesi Kongre ve Sergi Merkezi’nde, 30–31 Mayis - 01 Haziran 2013 tarihleri arasinda altincisi gerçeklestirilen ulusal kongre ve sergide; Bilimsel Arastirma Oturumlari, Teknolojik Arastirma Oturumlari, Seminerler, Kurslar, Paneller, Forumlar araciligiyla konusunda uzman olan kisi ve firmalar, akademisyenler bilgi ve deneyimlerini aktardi. Ayrica, kongrenin sergi boyutuyla da sektörde ürün ve hizmet üreten firmalar ile isletmelerin bakim personellerinin bulusturulmasi amaçlandi.
 

TMMOB Kocaeli Şubesi´nin VI. Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi´ndeydik
TMMOB Kocaeli Şubesi´nin VI. Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi´ndeydik