İzocam´ın yeni ürünü "Foamboard Lambda 30" ilk kez Yapı Fuarı´nda sergilendi

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

10.05.2013
İzocam´ın yeni ürünü "Foamboard Lambda 30" ilk kez Yapı Fuarı´nda sergilendi

Türk Yalitim Sektörü’nün lider markasi Izocam, bu yil 36’ncisi gerçeklestirilen Yapi Fuari’na yeni ürün ve sistemleri ile katildi. Izocam, standinda yeni ürünleri Foamboard λ (lambda) 30, Izocam Manto, Inwall ve Tekiz Panellerini sergiledi.


Izocam, 24–28 Nisan tarihleri arasinda Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçeklestirilen Yapi Fuari’nda yeni ürün ve sistemleri ile “yenilikçilige” dikkat çekerek, profesyonel mimar ve mühendislerden olusan teknik kadrosuyla fuar boyunca ziyaretçilere yalitim konusunda bilgi verdi.

Bu yil fuara “Foamboard Lambda 30” ile damgasini vuran Izocam, bu alandaki yenilikçiligiyle iddiasini ortaya koydu. Isi yalitim degeri gelistirilmis, niteligi artirilmis yeni Ekstrüde Polistiren Levha, “Foamboard Lambda 30” ilk kez Yapi Fuari’nda sergilendi.

Izocam’in standinda öne çikardigi bir diger ürün olan Sivali Dis Cephe Yalitim Sistemleri Izocam Manto, isi köprülerini tamamen ortadan kaldirirken, en etkin isi yalitim sistemini sunuyor. Izocam Manto sivali dis cephe yalitim sistemleri, ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 Isçi Sagligi ve Is Güvenligi Yönetim Sistemi sertifikalarina sahip tesislerinde üretilen yalitim levhalariyla Manto Tasyünü, Manto Izopor, Manto Izopor Plus ve Manto Foamboard CE ve TSE belgeli ürünler olarak yurtiçinde oldugu gibi yurtdisinda da tercih ediliyor.

Yapi Fuari’nda Izocam standinda sergilenen ve Rigips ortakligiyla yeni gelistirilen yalitimli hafif bölme duvar sistemi Inwall da yer aldi. Rigips alçi plakalar ile Izocam camyünü ve tasyünü yalitim levhalarinin birlikte kullanildigi, EN 1364-1 standardina göre test edilmis Inwall Bölme Duvar Sistemleri, 30, 60 ve 90 dakika yangin dayanim sertifikasina sahip olmasiyla dikkat çekiyor.

Izocam’in Gebkim Organize Sanayi Bölgesi’nde yillik 4 milyon m2lik üretim hacmine ulasan yeni sandviç hatti tesisi endüstriyel yapilarda en fonksiyonel yalitim çözümlerini yeni ürünleriyle sunuyor. Farkli ihtiyaçlara özel çözümler sunmak için Izocam’in uzmanligi ve deneyimi ile gelistirilen Tekiz yalitimli paneller, Yapi Fuari’nda sektör profesyonelleri ile bulustu.

Fuarda; ürünlerin binalarda kullanimina yönelik isi, ses, su yalitimi ve yangin güvenligi konularinda katilimcilarin bilinçlendirilmesini hedefleyen Izocam, yalitimin, enerji tasarrufu ve küresel isinmaya katkilarini da vurguladi. Izocam, temiz bir dünya için yalitim malzemelerinin bilinçli kullanimi üzerine de detayli bilgilendirme yapti.

İzocam´ın yeni ürünü
İzocam´ın yeni ürünü