İzocam İç Yalıtım Usta Eğitimlerine başladı...

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

05.04.2013
İzocam İç Yalıtım Usta Eğitimlerine başladı...

Izocam ve Rigips ürünlerinden olusan akustik, yangin güvenligi, isi ve ses yalitimli sistemlerin tanitilmasi ve dogru uygulamalarin saglanmasi ile ilgili usta egitimleri basladi. Egitimin amaci, ustalarin kullandiklari ürünlerin nasil yapildigini, özelliklerini, kullanim amaçlarini, farkliliklarini, sistem kavramini ve uygulamalarini ögrenmeleridir.

Yalitim ürünlerinin dogru uygulanmasi için Milli Egitim Bakanligi Mesleki ve Teknik Egitim Genel Müdürlügü ile isbirliginde ilki 26 - 29 Mart tarihleri arasinda, Ankara´da YOL-IS INTES Türkiye Egitim Santiyesi’nde, "Yalitimli Alçi Levha Bölme Duvar ve Asma Tavan Sistemleri Uygulamali Usta Egitimleri (Iç Yalitim)" adi ile düzenlenen 4 günlük usta egitiminde önce teorik, ardindan uygulamali egitim verildi.

Izocam ve Rigips’in uzman kadrosu ile gerçeklestirilen Iç Yalitim Usta Egitimi’nde ustalara aldiklari projeyi okuyup, metrajlandirip, malzeme analizi çikararak, dogru detay ve dogru montaj yapmalari ögretilerek, sektörde dogru bilinen yanlis uygulamalari ve detay bilgilerini düzeltmeleri saglandi.

Izocam´in konusunda uzman mimar, mühendis ve tekniker kadrosundan olusan egitim ekibi, Milli Egitim Bakanligi tarafindan görevlendirilen konusunda uzman ögretim görevlileri gözetiminde her ay Türkiye Egitim Santiyesi’ndeki Izocam Atölyelerinde egitim düzenlemeye devam ediyor. Bu usta egitimleri ‘’Dis Cephe Yalitim Sistemleri (Mantolama)’’, "Sanayi Yapilari Çati ve Cephelerinde Yalitim’’ ve "Yalitimli Alçi Levha ve Asma Tavan Sistemleri (Iç Yalitim)’’ basliklari altinda veriliyor.

Yapilan tüm egitimlerde katilimcilara, yapinin gereksinimlerine göre dogru malzeme seçimi ve dogru uygulama bilinci verilerek sektörde kalifiye eleman yetistirilmesinin yaninda, yalitim ve enerji tasarruf bilincinin yayilmasi, yalitim konforundan azami fayda saglanmasi ve böylece çevrenin de korunabilecegi yönünde bilgiler aktariliyor.

2004 yilindan bu yana basarili olan 1200 ustaya Izocam tarafindan MEB onayli sertifikalari verildi ve sektörün nitelikli eleman ihtiyacina önemli bir katkida bulunuldu.

İzocam İç Yalıtım Usta Eğitimlerine başladı...
İzocam İç Yalıtım Usta Eğitimlerine başladı...
İzocam İç Yalıtım Usta Eğitimlerine başladı...
İzocam İç Yalıtım Usta Eğitimlerine başladı...
İzocam İç Yalıtım Usta Eğitimlerine başladı...