Yalıtımın Liderinden, Güvenilir Mantolama: "İzocam Manto"

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

01.04.2013
Yalıtımın Liderinden, Güvenilir Mantolama: "İzocam Manto"

Türkiye’de yalitimin adi Izocam, 48 yillik bilgi ve tecrübe birikimini mantolama sektörünün hizmetine sunuyor. Izocam’in mantolamayi tek kalemde çözüme ulastiran yalitim sistemi, aile ve ülke ekonomisine katki sagliyor.


Dis cephe yalitimi için gerekebilecek tüm detaylar “Izocam Manto” ile kullaniciya tek seferde ve bir sistem kurgusu ile sunuluyor ve yalitim ile ilgili sorunlar Izocam bilgi, tecrübe ve güvencesi ile tek adimda çözülüyor.

1965 yilindan bugüne yalitim sektörünün lideri olarak faaliyet gösteren Izocam, sivali dis cephe yalitim sistemleri Izocam Manto’yu profesyonellerin ve tüketicinin kullanimina sunarak ülke ekonomisine katki saglamaya devam ediyor.

Izocam uzmanligiyla sunulan Izocam Manto sivali dis cephe yalitim sistemleri, bina kabugunu olusturan tüm yüzeyleri bir zirh gibi sararak yalitimda en etkin sonucu sagliyor.Izocam Manto sivali dis cephe yalitim sistemleri, yapi bilesenlerinde termal gerilimler sebebi ile olusabilecek fiziksel degisimleri önlüyor, duvar içi gerilimleri, yüzey çatlaklarini, korozyon gibi yapi hasarlarini engelleyerek daha güvenli ve uzun ömürlü binalar yaratiyor. Sistemde farkli isi yalitim levhasi alternatifleri ile tüketicinin tüm beklentilerini karsiliyor. Yangin güvenligi söz konusu oldugunda, Izocam Manto Tasyünü kullanilarak isi yalitimi saglanirken, tasyününün ses yutma ve yanmazlik özellikleri ile ses yalitimi ve yangin güvenligi de saglanmis oluyor.

Etkili ve saglikli bir mantolama olanagi sunan Izocam Manto, kullanicilari her detayi düsünmekten kurtariyor. Ihtiyaç duyulan yapistirici, siva, isi yalitim levhasi, yardimci-tamamlayici malzemeler ve tüm diger sistem tamamlayicilarini içinde bulunduran Izocam Manto’yu tercih edenler, A’dan Z’ye donatilmis bir sistemle mantolamada kolayligi yasiyor.

“Izocam Manto” enerji kayiplarina izin vermiyor!

Isi köprülerini tamamen ortadan kaldiran Izocam Manto, en etkin isi yalitim sistemini sunuyor. Tercih ve ihtiyaca göre Tasyünü, Izopor, Izopor Plus Ekspande Polistiren) ve Foamboard (Ekstrüde Polistiren) Yalitim Levhalari ile yapilan mantolama, isi kaybini önemli ölçüde azaltiyor.
 

Yalıtımın Liderinden, Güvenilir Mantolama: