İzocam, yıllık toplantısında bayileriyle bir araya gelecek

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

04.03.2013
İzocam, yıllık toplantısında bayileriyle bir araya gelecek

Izocam bayileri, “13. Uluslararasi Bayi Toplantisi” için 7-10 Mart tarihleri arasinda Antalya Mardan Palace Otel’de bulusacak. Açilis konusmasini Izocam Genel Müdürü A. Nuri Bulut’un yapacagi toplantida 2012 yili is sonuçlari ve 2013 hedefleri paylasilacak. 2012’de en yüksek ciroya ulasan bayiler ise ödüllendirilecek.


Izocam, her yil geleneksel olarak düzenledigi Bayi Toplantisi’nin onüçüncüsünü, 7-10 Mart 2013 tarihleri arasinda gerçeklestirecek. 13. Uluslararasi Bayi Toplantisi’na, yurtiçi ve yurtdisindan yaklasik 120 bayi katilacak.

Bu yil, “bir agaç için kökleri ne kadar önemliyse Izocam için de bayileri o kadar önemlidir” fikrinden yola çikilarak gerçeklestirilecek Izocam Bayi Toplantisi çerçevesinde, Izocam çalisanlari ve bayilerin katilimiyla Izocam Survivor düzenlenecek.

Ikinci gün gerçeklestirilecek ve Izocam’in 2012 yili is sonuçlarinin degerlendirilerek, 2013 hedeflerinin paylasilacagi toplantida, Izocam Genel Müdürü A. Nuri Bulut’un yani sira Yönetim Kurulu Baskani Samir Mamdouh Kasem, Yönetim Kurulu Baskan yardimcisi Gianni Scotti ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardimcisi Fatih Öktem de birer konusma yapacak.

Toplanti aksami ise Gala Yemegi ve Ödül Töreni gerçeklestirilecek. 2012 yilinda en yüksek ciroya ulasan bayilerin ödüllendirilecegi törende, bu yil 7 farkli kategoride ödül verilecek.