Yalıtım sektörünün lideri İzocam´ın yeni ürünü: Foamboard Frigo

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

04.03.2013
Yalıtım sektörünün lideri İzocam´ın yeni ürünü: Foamboard Frigo

1965 yilindan bu yana yalitim sektörünün lider firmasi olan Izocam, ürün yelpazesine her gün bir yenisini ekliyor. Nakliye araçlarinin iç kasasina uygulanan ve koruyucu özelligiyle yalitim saglayan, Frigorifik amaçli veya kuru yük tasiyan araç karoser panellerinin isi yalitimi amaciyla kullanilan özel ekstrüde polistiren levha Foamboard Frigo, nakliye sirasinda sicakliktan kolayca etkilenebilecek ürünler için tasarruflu bir çözüm sunuyor.


Enerjinin etkin kullanilmasi amaciyla faaliyetlerini sürdüren Izocam’in sicaklik degisimine duyarli gida, ilaç, kimyasal madde gibi ürünlerin nakliyesinde kolaylik saglayan araçlar için özel olarak ürettigi Foamboard Frigo, uygulama yönteminin kolayligi ve farkli ebatlarda üretim olanagiyla her büyüklükteki araçta rahatlikla kullanilabiliyor.

Ihtiyaca göre farkli teknik özelliklerde üretim imkani bulunan Foamboard Frigo, su geçirmez dokusu ile dis etkenlere karsi koruma ve yüksek isi yalitimi sagliyor.

Yalıtım sektörünün lideri İzocam´ın yeni ürünü: Foamboard Frigo