İzocam başarılı bayilerini İtalya´da ağırlıyor

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

12.02.2013
İzocam başarılı bayilerini İtalya´da ağırlıyor

Bayi ve müsterileri için her yil farkli kampanyalarla sürprizler hazirlayarak Dünya’nin en keyifli ülke ve sehirlerini yakindan görme firsati sunmaya devam edenIzocam, 2013 yilinda basarili bayilerini Italya’nin baskenti Roma´da agirlamaya hazirlaniyor.


Izocam her yil oldugu gibi bu yil da bayi ve müsterilerini unutmadi. Dünya’nin önde gelen sehir ve ülkelerinin tarihi yerlerini, dogal güzelliklerini ve önde gelen turistik merkezlerini görme imkani taniyan Izocam, bu yil da Italya’da derbi izleme sansi sunuyor.

Camyünü ve XPS ürünlerinde, Eylül-Ekim-Kasim döneminde belirlenen hedefe ulasan Izocam bayi ve müsterileri, 15-19 Subat 2013 tarihleri arasinda iki grup olarak Roma´ya yapilacak 3 gece 4 günlük seyahat programina katilmaya hak kazandi.

Özel hazirlanan programda, Roma´nin tarihi ve dogal güzelliklerine tanik olunurken, Italya Futbol Ligi’nin 16 Subat’ta gerçeklestirilecek Roma-Juventus derbi maçini izleme firsati da yakalanacak. Bayi ve müsterileri, düzenlenecek turlarla Italya’yi kesfederken, 17 Subat aksami düzenlenecek Gala Yemegi’nde de keyifli anlar yasayacak.

Izocam daha önce de bayi ve müsterilerine; Barselona, Kisinev, Minsk, St. Petersburg, Kiev ve Bangkok / Pataya gibi dünyanin büyülü sehirlerini görme firsati sunmustu.

İzocam başarılı bayilerini İtalya´da ağırlıyor