İzocam Usta Eğitimlerine devam ediyor...

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

12.02.2013
İzocam Usta Eğitimlerine devam ediyor...

Izocam, Milli Egitim Bakanligi Mesleki ve Teknik Egitim Genel Müdürlügü isbirliginde MEB sertifikali usta egitimlerine devam ediyor. 4 gün süren egitimlerin amaci, sektörde yalitim uygulamalari yapan ustalara, yeni baslayan ya da baslayacak ustalara kullandiklari yalitim ürünlerinin nasil yapildigini, teknik özelliklerini, kullanim amaçlarini ve farkliliklarini uygulamali olarak anlatilmasi…


Türkiye Yol-Is Intes Egitim Santiyesi Sincan-Ankara’da gerçeklestirilen egitimlerde ilk olarak konunun teorik anlatimi yapiliyor. Daha sonra atölye egitimine geçiliyor ve ustalar uygulama yapma sansi elde ediyor. Ayni zamanda, aldiklari projeyi okuyup, metrajlandirip malzeme analizi çikararak dogru detay ve dogru montaj yapimini tecrübe etmeleri saglaniyor. Bu çalismalar ile sektörde bilinen yanlis uygulama ve detay bilgilerinin düzeltilmesi amaçlaniyor.

Yapilan tüm egitimlerde katilimcilara, yapinin gereksinimlerine göre dogru malzeme seçimi ve dogru uygulamanin nasil oldugu anlatilarak sektörde kalifiye eleman yetistirilmesinin yani sira, yalitim ve enerji tasarrufu bilincinin yayilmasi, yalitim konforundan olabildigince çok fayda saglanmasi ve çevrenin korunmasi hedefleniyor.

2004 yilindan bu yana her ay egitim santiyesindeki Izocam Atölyesi’nde düzenlenen, Izocam’in uzman kadrosu ile birlikte Milli Egitim Bakanligi’nin yetkilendirdigi uzman ögretmenler gözetiminde yapilan egitimlerde, bugüne kadar basarili olan 1.128 usta sertifikalandirilarak, sektörün nitelikli eleman ihtiyacina önemli katki saglandi.

İzocam Usta Eğitimlerine devam ediyor...
İzocam Usta Eğitimlerine devam ediyor...