İzocam 4. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı´nda

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

09.01.2013
İzocam 4. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı´nda

Izocam bu yil dördüncüsü düzenlenen Ulusal Enerji Verimliligi Forumu ve Fuari’nda standiyla yer aldi. Türkiye’nin lider yalitim firmasi Izocam, 32. Enerji Verimliligi Haftasi etkinlikleri çerçevesinde 10–11 Ocak 2013 tarihleri arasinda WOW Convention Center’da gerçeklestirilen Fuar´da yalitim ve enerji tasarrufu iliskisine dikkat çeken ürünlerini sergiledi.

1965 yilindan bugüne kadar sektörün gelisimi için her türlü çalismaya destek veren Izocam, 32. Enerji Verimliligi Haftasi çerçevesinde düzenlenen 4. Ulusal Enerji Verimliligi Forumu ve Fuari’nda (UEVF) sektör temsilcileri ilebulustu.

“Verimli Kullanirsan, Enerji Gelecektir” temasi altinda gerçeklestirilen UEVF boyunca oturum ve panellerde; Dünyada ve Türkiye’de Enerji Verimliligi Çalismalari ve Örnekleri, Bölgesel Isitma Aglari, Sanayide Enerji Verimliligi Stratejileri, Bina ve Hizmetler Sektöründe Enerji Verimliligi Stratejileri, Ulasim Sektöründe Enerji Verimliligi Stratejileri, Sürdürülebilir Finansman Modelleri ile Enerji Verimli Ürün ve Teknolojiler gibi basliklar ele alindi.

Izocam fuarda, basta enerji verimliligi olmak üzere gelistirdigi detaylari sergiledi. Sosyal sorumluluk bilincinden hareketle her platformda yalitimda kalinligin önemi ve enerji tasarrufuna katkilarini vurgulayan Izocam, UEVF’de yalitimda kalinligin önemine bir kez daha dikkat çekti.

Izocam standinda, yalitimin küresel isinma ile mücadelede önemli rolü, temiz bir dünya için yalitim malzemelerinin bilinçli kullanimi ile ilgili detayli bilgilendirmelerin de yapildigi UEVF’de Izocam’in profesyonel mimar ve mühendis teknik kadrosu ziyaretçilere yalitim konusunda bilgiler aktardi.

Toplumdaki enerji kültürü ve verimlilik bilincinin artirilmasini saglamak amaciyla düzenlenen UEVF’ye kamu kurum ve kuruluslari, özel sektörden üst düzey yöneticiler ve akademisyenler katildi. Enerji Verimliligi’nin tüm konularinin ele alindigi UEVF, birbirinden önemli oturum ve paneller düzenleyerek, sektörün tüm paydaslarinin ve akademisyenlerin bildirilerine yer verdi.