İzocam Doğa Okullarındaydı

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

09.01.2013
İzocam Doğa Okullarındaydı

Egitime verdigi önem ve gelecek nesillere enerji verimliligi konusunda degerli bilgiler aktarmak üzere hayata geçirdigi projeleri ile taninan Izocam bu kez DogaOkullarinda gençleri aydinlatti.


Ögrencilerine yalnizca müfredat bilgilerini degil hayatlari boyunca onlara gerekli olabilecek temel bilgileri de aktaran Doga Okullari; bu programi uygularken de engin deneyim ve bilgi sahibi farkli sektör temsilcilerinden yararlaniyor, onlari seminerlerde gençler ile bir araya getiriyor. OZI projesi ile de dikkatleri üzerine çeken Izocam, 26 Aralik 2012 Çarsamba günü, Bayrampasa, Günesli ve Halkali Yerleskeleri´ndeki lise ögrencileri ile bir seminerde bulustu.

Izocam Teknik Pazarlama Müdürü Dr. Kemal Gani Bayraktar sunumuna doga ve enerji verimliliginin insan yasamindaki önemine deginen, Birlesmis Milletler Çevre Fonu tarafindan hazirlanmis Fragile Planet isimli video ile basladi. Daha sonra ""Küresel isinmanin sebepleri", "Enerji tüketimi", "Sera Etkisi", "Iklim degisikligi", "Yalitimla Enerji tasarrufu nasil olur?", "Enerjinin Verimli Kullanilmasi", "Binalarda Enerji Performansi Yönetmeligi", "Enerji Kimlik Belgesi", "Isi, Ses Yalitimi ve Yangin Güvenligi", "Isi Geçisi ve Yogusma Kontrolü", "Binalarda Yalitim Uygulamalari" konulari üzerine detayli bilgiler aktardi.

İzocam Doğa Okullarındaydı
İzocam Doğa Okullarındaydı