İzocam apartman ve site yöneticilerinin bilgilendirilmesine katkı sağlıyor

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

04.12.2012
İzocam apartman ve site yöneticilerinin bilgilendirilmesine katkı sağlıyor

Izocam, 17 Kasim 2012 tarihinde düzenlenen “Apartman Ve Site Yöneticileri BilgilendirmePaneli”nde standiyla yer aldi. Panel MMO Istanbul Subesi Kartal Temsilciligi tarafindan yapilmistir.


Elektrik, Insaat, Jeofizik Mühendisleri Odalari ile Mimarlar Odasi’nin isbirliginde, 17Kasim´da Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Apartman Ve Site Yöneticileri Bilgilendirme Paneli”ne yalitim sektörünün öncü firmasi Izocam da standiyla katildi. Izocam´in uzman personeli panel boyunca, apartman ve site yöneticilerine adim adimyalitim uygulamasi süreçlerini anlatti. Konusunda uzman isimleri bir araya getirecek olan panelde, insaat sektörünün dünü, bugünü ve yarini ele alindi.

Apartman ve Site yöneticilerine Türkiye’deki son gelismelerin aktarildigi paneldeBEP Yönetmeligi, Binalarda Merkezi Sistem, Bina Yalitimi, Ortak Yasam Kültürü, Ortak YasamdaYasalar, Binalarda Mekanik Tesisat, Yangin Güvenligi, Elektrik Tesisatlari, Baz Istasyonlari, Bina Güçlendirme, Afet Yasasi, Deprem Öncesi ve Sonrasi Alinmasi Gereken Önlemler gibi konular ile ilgili detayli bilgiler konunun uzmanlari tarafindan katilimcilara aktarildi.

İzocam apartman ve site yöneticilerinin bilgilendirilmesine katkı sağlıyor