İzocam´dan "Yangın Yalıtımı Yangında Hayat Kurtarır" Projesi´ne destek

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

01.11.2012
İzocam´dan "Yangın Yalıtımı Yangında Hayat Kurtarır" Projesi´ne destek

Izocam’in Tasyünü ürünleri ile destek verdigi “Yangin Yalitimi Yanginda Hayat Kurtarir” baslikli etkinlik 11 Ekim tarihinde Nasuh Mahruki ve Kadir Çöpdemir’in de katilimiyla Nimetullah Mahruki Ilkögretim Okulu´nda gerçeklestirildi.

Isi, Su, Ses ve Yangin Yalitimcilari Dernegi Izoder’in yangin yalitimina dikkat çekmek adina projelendirdigi “Yangin Yalitimi Yanginda Hayat Kurtarir” baslikli etkinlige AKUT Yönetim Kurulu Baskani Nasuh Mahruki, Besiktas Ilçe Milli Egitim Müdürü Necati Özçolak, Besiktas Kaymakami Sadettin Yücel ve Kadir Çöpdemir de katildi.

Yangin yalitimina dikkat çekmek için Türkiye’de ilk kez bir devlet okulunda uygulanan bu projede yangina karsi korunumlu kaçis koridorlari ile yangin sirasinda ögrencilerin kaçabilmeleri için güvenli ortam ve süre yaratildi.

“Yangin Yalitimi Yanginda Hayat Kurtarir” projesi, yangin yalitimli binalardaki kurtarma çalismalarinin kendilerine ve itfaiye ekiplerine çok ciddi zaman kazandirdigini söyleyen AKUT Yönetim Kurulu Baskani Nasuh Mahruki, Izocam’in katkilariyla IZODER tarafindan Nimetullah Mahruki Ilkögretim Okulu´nda yapilan yangin kaçis koridorlarinin yanginda ögrencilere 30-120 dakika arasi kaçis süresi saglayacagini söyledi. Alinmasi gereken önlemlere de deginen Nasuh Mahruki, ögrencilerle yangindan kaçis tatbikati gerçeklestirdi. Ögrencilerin yanisira tatbikata Kadir Çöpdemir ile birlikte ögretmen ve veliler de katildi. Kadir Çöpdemir ögrenci, ögretmen ve velilerden yangin yalitiminin yayginlastirilmasi adina edindikleri bilgileri arkadas ve çevreleri ile paylasmalarinin ne kadar önemli oldugunu iletti.

Proje ile ülkemizde yalitim bilincini gelistirilmesi, yalitimin ülke ekonomisine ve bireylere sagladigi faydalarin anlatilmasi hedeflendi. Yangin yalitiminin önemini sik sik gündeme tasiyan Izocam da Tasyünü ürünü ile yangindan güvenli kaçis yollari saglanmasina önemli bir katkida bulundu.
 

İzocam´dan
İzocam´dan