İzocam apartman ve site yöneticilerinin bilgilendirilmesine katkı sağlıyor

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

01.11.2012
İzocam apartman ve site yöneticilerinin bilgilendirilmesine katkı sağlıyor

Izocam, 17 Kasim 2012 tarihinde düzenlenecek olan “Apartman Ve Site Yöneticileri Bilgilendirme Paneli”nde standiyla yer alacak.

Elektrik, Insaat, Jeofizik Mühendisleri Odalari ile Mimarlar Odasi’nin isbirliginde, 17 Kasim´da Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan “Apartman ve Site Yöneticileri Bilgilendirme Paneli”ne yalitim sektörünün öncü firmasi Izocam da standiyla katilacak. Izocam´in uzman personeli panel boyunca, apartman ve site yöneticilerine adim adim yalitim uygulamasi süreçlerini anlatacak. Konusunda uzman isimleri bir araya getirecek olan panelde, insaat sektörünün dünü, bugünü ve yarini konusulacak.

Apartman ve Site yöneticilerine Türkiye’deki son gelismelerin aktarilacagi panelde BEP Yönetmeligi, Binalarda Merkezi Sistem, Bina Yalitimi, Ortak Yasam Kültürü, Ortak Yasamda Yasalar, Binalarda Mekanik Tesisat, Yangin Güvenligi, Elektrik Tesisatlari, Baz Istasyonlari, Bina Güçlendirme, Afet Yasasi, Deprem Öncesi ve Sonrasi Alinmasi Gereken Önlemler gibi konular ile ilgili detayli bilgiler konunun uzmanlari tarafindan katilimcilara sunulacak.