İzocam “Tesis Yatırım-Yönetim ve Tedarik Konferansı”na katılıyor

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

08.10.2012
İzocam “Tesis Yatırım-Yönetim ve Tedarik Konferansı”na katılıyor

Izocam, 18–19 Ekim 2012 tarihlerinde WOW Convention Center’da düzenlenecek olan Tesis Yatirim-Yönetim ve Tedarik Konferansi’na katiliyor.
 

Türkiye’nin tesis yatirimcilari, yöneticileri ve kurumsal tedarikçilerini ilk kez bir araya getirecek olan “1. Tesis Yatirimi - Yönetimi ve Tedarik Konferansi - B2B Görüsmeleri”ne Türkiye’de toplam alti tesisi bulunan Izocam da katiliyor. Konferans AYD, ETD, INDER, TUROB, TYD, ÇEDBIK, TKSD gibi sivil toplum kuruluslari tarafindan destekleniyor.

“Yesil Renovasyon”, “Enerji Yönetimi”, “Tesis Yönetimi”, “Teknoloji ve Akilli Tesisler” gibi basliklarin gündeme getirilecegi Tesis Yatirim-Yönetim ve Tedarik Konferansi, “Sürdürülebilir Tesisler” ana temasi ile uluslararasi fikir önderleri ve Türkiye’deki kurumlari bir araya getirerek fikir alisverisi saglamayi hedefliyor.

“Ülkemizin milli serveti olan tesislerin sürdürebilirliginin temini ve tesis ekonomisinin hayata geçirilmesi, ancak tesis yatirimlarinin dogru planlanmasi, tedarik kararlarinin dogru verilebilmesi ve bu tesislerin emanet edilecegi müdürlerin yatirim ve planlama asamasindaki ekip içinde yer almalariyla mümkün olabilecektir” tezi üzerine tasarlanan Tesis Yatirimi-Yönetimi ve Tedarik Konferansi’na ana konusmaci olarak “Tesis Yönetimi bir is midir, bir meslek midir?” baslikli konusmasiyla IFMA Baskani Tony Keane de katiliyor.

Taraflari kalici sekilde ayni platformda bir araya getirmek ve yepyeni yol haritalari olusturabilmek için gerçeklestirilecek olan 1.Tesis Yatirimi-Yönetimi ve Tedarik Konferansi – B2B Görüsmeleri Uluslararasi Teknik Tesis Müdürleri Dernegi (UTTMD) isbirligiyle hayata geçiriliyor.