İtalya İzocam ile daha güzel...

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

05.09.2012
İtalya İzocam ile daha güzel...

Izocam her yil oldugu gibi bu yil da bayi ve müsterilerini unutmadi. Dünya’nin önde gelen sehir ve ülkelerinin tarihi yerlerini, dogal güzelliklerini ve önde gelen turistik merkezlerini görme imkani taniyan Izocam, bu yil Italya’da derbi izleme sansi sunacak.

Camyünü ve XPS ürünlerinde, Eylül-Ekim-Kasim döneminde belirlenen hedefe ulasan Izocam bayi ve müsterileri, Subat ayinda Italya´ya yapilacak 3 gece 4 günlük seyahat programina katilmaya hak kazanacak.

Seyahatte Italya´nin tarihi ve dogal güzelliklerine tanik olunurken, Subat ayinda gerçeklestirilecek bir derbi maçi heyecanina da ortak olunacak. Gösterdikleri basari ile bu essiz ödüle layik görülecek bayi ve müsteriler Italya’da bulunduklari hafta içerisinde oynanacak önemli derbilerden birini izleme sansi bulacak.

Bu firsati yakalamak için sansini denemek isteyenlerin kampanyaya katilim basvurularini en son 30 Eylül’e kadar yapmalari gerekiyor.

Izocam daha önce de bayi ve müsterilerine; Barselona, Kisinev, Minsk, St. Petersburg, Kiev ve Bangkok / Pataya gibi dünyanin nam salmis büyülü sehirlerini görme firsati sunmustu.

İtalya İzocam ile daha güzel...