Sağ Olasın “İzocam Manto” !

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

28.03.2016
Sağ Olasın “İzocam Manto” !

Yalitim sektörünün öncülerinden Izocam, Türk televizyon reklamciligi tarihinin kült olmus ve en çok hatirlanan reklamlarindan birinin de sahibi… Izocam’in apartman görevlisi temali animasyon reklamindaki “sag olasin Izocam” cümlesi de hafizalardaki yerini halen koruyor. Ürettigi ürünlerle Türkiye’de yalitim sektörünün temellerini atan 51 yasindaki Izocam, basta dijital mecralari kullanarak tüketiciye ulasacagi yeni bir reklam kampanyasi baslatti.
 

Izocam’in reklam ajansi Trompet tarafindan hazirlanan kampanyada, 70’lerin sonunda yayinlanan reklam filminde vurgulanan sorunlarin günümüzde halen devam ediyor olusu esprili bir dille konu ediliyor. Bu sefer kampanyanin odaginda, günümüz binalarinin ve ev sahiplerinin neredeyse tamamini ilgilendiren yalitim modeli yani “Mantolama” yer aliyor. Apartman görevlisinin maskot olarak 2016’ya tasindigi kampanya ile Izocam, yalitimin önemini ve faydasini hatirlatiyor. 70’lerin sonunda “Yöneticimiz uyuyor mu?” repligi ile hafizalara kazinan Izocam reklami, bugün “Uyanan yönetici” mesajina vurgu yapiyor. Reklam filminde mantolamanin sagladigi konfor ve güvenin yani sira günlük yasam kosullarini istenen standartlara ulastirilmasina yönelik mesajlara yer veriliyor.
 

Izocam’in sundugu ürün ve hizmet kalitesi ile “mantolama”da da uzman oldugu, kampanyada öne çikan önemli bir unsur. Kampanya, mantolama ile istenen sicakligin uzun süre korundugu ideal ortamlar elde edilebilecegine ve bu sayede saglanan enerji tasarrufunun, bütçeyi de koruyacaginin altini çiziyor.

 

Bilgi için:
Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / (212) 282 40 85 /
seher.saygin@essance-istanbul.com
Zeynep Yigit / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / (212) 282 40 85 /
zeynep.yigit@essance-istanbul.com

Sağ Olasın “İzocam Manto” !