"Ram"ler anahtarlık, "işlemciler" albüm oldu!

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

10.08.2012
"Ram"ler anahtarlık, "işlemciler" albüm oldu!

Elektronik endüstrisi, dünyanin hizla büyüyen, bunun sonucu olarak da hizla eskimeye ugrayan ve çevre için tehdit olusturan en ciddi kati atik problemi olarak biliniyor. Çevre ve dogal yasamin korunmasini birincil öncelikte gören Izocam, enerji tasarrufunun temel faktörlerinden olan “geri dönüsüm”e ve bu konudaki bilinçlendirme çalismalarina verdigi önem ile dikkat çekiyor.

Dilovasi Çok Programli Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü ögrencilerinin her yil düzenlendikleri Bilisim Sergisi´nde, bu yil Izocam’in hibe ettigi atil bilgisayar parçalariyla kurgulanan yaratici ürünler büyük ilgi gördü. Bölüm ögrencilerinin bir yil boyunca aldiklari egitimlerin uygulamali olarak gösterildigi sergide, bilgisayarlarin atik parçalarinin degerlendirilmesiyle tasarlanan farkli ürünler yer aldi. Kullanilamayacak durumda olan RAM’lerden anahtarlik; disketlerden ev ve kalemlikler; islemcilerden ise resim ve albüm çalismalari yapildi.

Izocam, egitim ve ögretim yili sonunda ögrencilerin bilgi birikimlerini gösteren ve kendilerine olan öz güvenlerini arttiran bu türden sergi ve etkinlikleri desteklemeye devam edecek.