InWall Mimarlarla Buluşmaya Devam Ediyor!

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

30.08.2015
InWall Mimarlarla Buluşmaya Devam Ediyor!

Izocam ve Rigips isbirligi ile gelistirilen bölme duvar sistemi InWall, Türkiye’nin çesitli illerindeki mimarlara tanitiliyor. InWall ve özelliklerinin aktarildigi egitimler, mimarlar tarafindan ilgiyle karsilaniyor.

Türkiye’de yalitim sektörünün öncüsü Izocam ile alçi levha da dünya markasi Rigips’in isbirligi ile gelistirilen InWall Bölme Duvar Sistemleri, mimarlara tanitiliyor. InWall egitimleri Türkiye’nin çesitli illerindeki mimarlik ofislerinde düzenleniyor.
 

Egitimlerde InWall bölme duvar sisteminin estetik olusu, kolay uygulanabilme, akustik konforu, hafiflik, isi ve ses yalitimi özellikleri aktariliyor. Izocam camyünü ve tasyünü ile Rigips alçi levhalarinin birlikte kullanildigi InWall sistemlerin, 30, 60 ve 90 dakika yangin dayanim sertifikasina sahip olmasina dikkat çekiliyor.
 

Yangin güvenliginin öneminin aktarildigi egitimlerde, InWall uygulama filmi sunularak tüm birlesim detaylari ve dikkat edilmesi gereken hususlar mimarlara aktariliyor.
 

Egitimlerde InWall’un yani sira isi yalitimi, ses yalitimi, akustik konfor ve yangin güvenligi hakkinda da bilgiler ile yönetmelik detaylari da paylasiliyor.
 

05-07 Agustos Izmir ve 19 Agustos Adana’da gerçeklesen egitimler ile 11 mimarlik ofisinde egitimler yapildi. Egitimler Eylül ile Ekim aylarinda Antalya, Ankara ve Istanbul’da gerçeklesecek.

 

 

 

 

 

Bilgi için:

Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / seher.saygin@essance-istanbul.com

0 212 282 40 85 (Dahili: 12) / 0 530 384 62 74

Zeynep Yigit / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / zeynep.yigit@essance-istanbul.com

0212 282 40 85 (Dahili: 23) / 0 530 384 62 79

InWall Mimarlarla Buluşmaya Devam Ediyor!