İzocam Çalışanlarıyla 50. Yılını Kutladı

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

30.08.2015
İzocam Çalışanlarıyla 50. Yılını Kutladı

Yalitim sektörünün öncü firmalarindan Izocam, her yil gerçeklestirdigi Çalisan Gecesi’ni bu kez 50. yili için gerçeklestirdi. Istanbul ve Mersin’de olmak üzere iki farkli kutlama gecesinde Izocam çalisanlari stres atti.  Izocam’da farkli pozisyonlarda çalisanlar, Kidem Ödülleri ve Genel Müdür Özel Ödülleri’ni de Izocam üst düzey yöneticilerinin elinden aldilar.

 
Türkiye’de yalitim sektörüne 50 yildir yön veren Izocam, bu özel yilini çalisanlariyla da kutlamayi ihmal etmedi. 50. yil kutlamalari 6 Haziran’da Mersin Mereda Center’da ve 12 Haziran’da Istanbul Crowne Plaza Asai’de düzenlenen Çalisan Gala Gecesi ile devam etti.
 

Her iki Gala Gecesi’nde de Kidem Ödülleri ve Genel Müdür Özel Ödülleri sahiplerine takdim edildi. Sunuculugunu Pinar Esen’in üstlendigi Gala Gecesi’nde 50. yil Izocam filmi izlendi ve Izocam Genel Müdürü Nuri Bulut bir konusma yapti.
 

Bulut konusmasina; “Kuruldugumuz günden bugüne kadar yalitim sektörünün yeniliklerini ülkemize sunan ilk sirket olduk. Bu baglamda, 50 yilda 200 milyon ton petrol esdegeri enerji tasarrufu, diger bir deyisle 110 milyar dolar degerinde enerji tasarrufu, ve en önemlisi bu tasarrufla 650 milyon ton CO₂’in atmosfere salimini önledik. Elbette ki bu basarilarin ardinda tüm Izocam ailesinin ilkeli, düzenli ve özverili çalismasi yatiyor. Her yil 730 çalisanimiza istihdam sagliyoruz. Bizler için çok kiymetli olan çalisma arkadaslarimizin sagligina ve güvenligine önem veriyor; bu konuyu çalisma ilkelerimizin öncelikleri arasina aliyoruz. Bu vesileyle, “Altin yil” olarak anilan, 50. Yilimizi kutlarken,  sirketimize emegi geçmis, deger katmis tüm çalisanlarimizi saygi ve sevgiyle aniyor, tesekkürlerimi sunuyorum” dedi.
 

Istanbul’daki Çalisan Gala Gecesi öncesinde bir kokteyl düzenlendi. Kokteylde en çok ilgiyi, 1965’den bu yana Izocam’da çalismis herkesin isminin yer aldigi Çalisan Saygi Panosu gördü. Kokteyl sonunda Izocam aile fotografi çektirildi.
 

Gala Gecesi, Turgay Telli ve orkestrasinin performansiyla devam etti. Orkestra Izocam ailesine, yerli ve yabanci repertuariyla romantizm ile nesenin harmanlandigi bir gece yasatirken çalisanlar da doyasiya eglendi. 50. yil pastasinin Izocam yöneticileri ile birlikte kesilmesinin ardindan sahne alan ünlü dansöz Didem Kinali etkileyici dansiyla Gala Gecesi misafirlerini büyüledi.

 

 

Detayli Bilgi için:

Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 282 40 85 - Dahili 12
seher.saygin@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 74 

Zeynep Yigit / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 282 40 85 - Dahili 23     
zeynep.yigit@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 79    

İzocam Çalışanlarıyla 50. Yılını Kutladı