İzocam Kamerun’u Ziyaret Etti

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

08.06.2015
İzocam Kamerun’u Ziyaret Etti

Yalitim sektöründeki öncü konumunu ihracat yaptigi ülkelerde de sürdüren Izocam, yeni pazarlar kesfederek buralarda da önemli basarilara imza atiyor. Yalitim konusunda henüz bakir olan Kamerun da son dönemde Izocam’in mercek altina aldigi ülkeler arasinda yer aliyor. IMSAD Dis Ticaret Komitesi tarafinca organize edilen Kamerun ziyaretine, ayni zamanda Komitenin Baskani da olan, Izocam Ihracat Müdürü Ahmet Demirtas  da katilarak, Bati Afrika’nin önemli pazarlarindan biri olan ülkede yalitim ve insaat sektörüne iliskin önemli temaslarda bulundu.

 

Izocam Kamerun’da, 11–15 Mayis tarihleri arasinda, Turcam Hall Fuar ve Ticaret Merkezi’nde düzenlenen bir foruma katildi. Forumda Izocam’in yani sira IMSAD Dis Ticaret Komitesi’nde bulunan 9 Türk firmasinin temsilcileri de yer aldi. Insaat malzemeleri sektörüne yönelik gerçeklestirilen forumun açilisinda; Kamerun Türk Büyükelçisi Ömer Faruk Dogan, Ticaret Müsaviri Bayram Bahadir, Kamerun Ticaret Bakanligi Bas Müsaviri Bouba Auosinne ve Prof. Nemeti Mbida Roland da konusma yapti.
 

Izocam forumda hem Kamerun hem de SEMAC üyesi ülkelerin firmalari ile yalitim sektörüne yönelik görüsmeler gerçeklestirdi. Insaat malzemeleri pazari ile bazi santiyeler ziyaret edilerek Kamerun insaat pazari üzerine bilgi edinildi. Gerçeklestirilen ziyaretler sonucunda Kamerun’daki yalitim pazarinin gelisime açik oldugu ve ses yalitimi üzerine bir algi insa edilmesi gerekliligi Izocam’in gözlemleri arasinda yer aldi.
 

Kamerun Türk Büyükelçisi de rezidansinda verdigi özel bir aksam yemegi ile; Kamerun Bayindirlik Bakani, Ticaret Bakani, Ekonomi Bakani, Yatirimlar Bakani ve Kamu Ihale Bakani, Doula Fahri Konsolosu ve IMSAD Dis Ticaret Komitesi heyetini agirladi. Yetkililere IMSAD ve Türk insaat malzemeleri ihracat kapasitesi hakkinda bilgi verildi.

 

Detayli Bilgi için:
Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 282 40 85 - Dahili 12
seher.saygin@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 74 

Zeynep Yigit / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 282 40 85 - Dahili 23     
zeynep.yigit@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 79    

İzocam Kamerun’u Ziyaret Etti