İş Sağlığı ve Güvenliği Haftasını Kutladı

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
Murat Savcı İzocam Genel Direktörü oldu
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

06.05.2015
İş Sağlığı ve Güvenliği Haftasını Kutladı

04-10 Mayis Is Sagligi ve Güvenligi Haftasini kutlayan Izocam, konuya verdigi önemi Best Safety Improver 2014 ödülüyle bir kez daha vurguladi.

Izocam’in çalisma ilkeleri arasinda yer alan ‘Is Sagligi ve Güvenligi’ konusu ayni zamanda sirket kültürünün güçlü bir bileseni olarak önem tasiyor. Izocam tüm faaliyetlerinde is sagligi ve güvenliginden ödün vermeden; müsterilerinin talep ve beklentilerini uluslararasi standartlara uygun olarak zamaninda karsilamayi, çevreyi korumayi, enerji verimliligini sürdürmeyi, sorumlu oldugu tüm yasal ve diger gereklilikleri duyarlilikla yerine getirmeyi amaçliyor.

OHSAS 18001 Is Sagligi ve Güvenligi Yönetim Sistemi tesislerinde uygulayan Izocam; mevcut tüm birimlerinde ve yatirimlarinda, is sagligi ve güvenligi performansinin belirlenmesi için risklerini tanimliyor, periyodik kontrollerini yapiyor ve gerekli tüm önlemleri alarak sistemin sürekli iyilestirilmesini sagliyor.

Izocam’in Is Sagligi ve Güvenligi’ne verdigi bu önem Isover DIRUS 2015 toplantisinda ödüle layik görüldü. 2014 yili boyunca is kazalarinin azaltilmasina yönelik iyilestirmeleri ile tüm Isover tesisleri arasinda dikkatleri üzerine toplamayi basaran Izocam, Best Safety Improver 2014 ödülünün sahibi oldu.

Izocam 2014 yilinda Tasyünü Tesisinde bir önceki seneye kiyasla TF2 is kazalari %63 oraninda azaltildi. Saint Gobain bünyesindeki tesisler, TF2 is kazalarinin yil içerisinde >%10 azaltilmasini hedefliyor.

Izocam, Is Sagligi Güvenligini Her Zaman Gündemde Tutuyor

Izocam iki yilda bir Ekim ayinda çevre ve is sagligi güvenligi özelinde çalisanlarinin duyarliligini ve farkindaligini arttirmaya yönelik etkinlikler de düzenleniyor. 2014 yilinda da Facebook üzerinde oylanan bir fotograf yarismasi düzenleyen Izocam, belli periyodlarda tatbikat ve egitimler de organize ediyor. Böylece is sagligi ve güvenligi Izocam çalisanlarinin her zaman gündeminde yer aliyor.

LCV ve bilgi için:

Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi
/ seher.saygin@essance-istanbul.com
212 282 40 85 (Dahili: 12) / 0 530 384 62 74

Zeynep Yigit / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi
/ zeynep.yigit@essance-istanbul.com
212 282 40 85 (Dahili: 23) / 0 530 384 62 79
 

İş Sağlığı ve Güvenliği Haftasını Kutladı