İYEM Eğitimleri Haziran Ayında´da Devam Ediyor

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

12.05.2015
İYEM Eğitimleri Haziran Ayında´da Devam Ediyor

Kuruldugundan bugüne 19 binin üzerinde kisiye egitim veren Izocam Yalitim Egitim Merkezi (IYEM), Haziran ayi egitim takvimi açiklandi. 17 yilda 43 bin egitim olanagi sunan IYEM, yilsonuna kadar 20 bin kisiye ulasmayi hedefliyor.

1998 yilindan bu yana farkli egitim düzeylerine sahip insaat, yalitim ve tesisat sektörü temsilcilerine egitimler veren IYEM, Haziran ayinda da egitimlere devam ediyor. Haziran egitimlerinin içerigi Yangin Yalitimi, Is Sürekliligi Yönetimi, Gürültü Denetimi, Takim Çalismasi ve Zaman
Yönetimi, Öfke Kontrolü ve Empati, ‘Akilci Çözümler’ Yalitimli Alçi Levha Duvar ve Asma Tavan Sistemleri, Akustik ve Titresim Ölçümleri, Su Yalitimi, Tesis ve Isletmelerde Yangin Güvenligi Seminer ve Çalistayi, Türkiye Yangindan Korunma Yönetmeligi ve Uygulamalari, Mimari Akustik gibi konulardan olusuyor. 01 Haziran’da baslayacak egitimler, 30 Haziran’da sona erecek.

Kuruldugu günden bu yana toplam 19 binin üzerinde kisiye egitim veren IYEM, 17. yilinda 20 bin kisiye egitim vermeyi hedefliyor. IYEM’de tüm egitimlerin ücretsiz olarak verilmesi çok sayida kisiye ulasmayi sagliyor.

Yalitim sirasinda yanlis uygulamalar, duvarlarin ses geçirgenligi nedeniyle gürültü kirliligine, olasi bir yangin durumunda can ve mal kayiplarina, binalarda yüksek enerji sarfiyatina neden oluyor. Üretilen malzemelerin uygulama teknikleri birbirine çok yakin olsa da deneme - yanilma yöntemleriyle gerçeklestirilen uygulamalar genellikle basarisizlikla sonuçlaniyor. Kaliteli isi, ses, yangin ve su yalitim uygulamalarinda en etkili ve önemli unsur çalisanlari sürekli egitmekten geçiyor.

Dogru, gerekli, uygun ve yeterli egitimi zamaninda gerçeklestirerek, bilgiyi iletmek, paylasmak, yaymak ve yenilikleri tanitmak üzere kurulan IYEM, ülkemizde yalitim, insaat ve tesisat gibi birçok sektörün gelisimine de hizmet veriyor.

01-02 Haziran 2015 - YANGIN-A (YANGIN YALITIMI)
03 Haziran 2015 - ISY (IS SÜREKLILIGI YÖNETIMI)
08 Haziran 2015 - TÇZ (TAKIM ÇALISMASI VE ZAMAN YÖNETIMI)
09 Haziran 2015 - ÖKE (ÖFKE KONTROLÜ VE EMPATI)
10 Haziran 2015 - YDA (“AKILCI ÇÖZÜMLER” YALITIMLI ALÇI LEVHA DUVAR VE ASMA TAVAN SISTEMLERI)
18-19 Haziran 2015 - SES-F (AKUSTIK VE TITRESIM ÖLÇÜMLERI)
22-24 Haziran 2015 - YANGIN-B (TESIS VE ISLETMELERDE YANGIN GÜVENLIGI SEMINER VE ÇALISTAYI)
25-26 Haziran 2015 - YANGIN-C (TÜRKIYE YANGINDAN KORUNMA YÖNETMELIGI VE UYGULAMALARI)

2015 yili Haziran ayi egitim programi detaylari ve katilim kaydi için: www.iyem.com.tr     

İYEM Eğitimleri Haziran Ayında´da  Devam Ediyor