İzocam’ın İhracattaki Başarısı Ödüllendirildi

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

12.05.2015
İzocam’ın İhracattaki Başarısı Ödüllendirildi

Izocam her yil Iklimlendirme Sanayi Ihracatçilari Birligi (ISIB) tarafindan verilen “Basarili Ihracatçilar Ödülü”ne, 2013 yilinda oldugu gibi 2014 yilinda da layik görüldü.

Iklimlendirme Sanayi Ihracatçilari Birligi (ISIB), kurulus yili olan 2011’den bu yana üye firmalarini her yil ihracattaki basarilarina göre ödüllendiriyor. Bu kapsamda düzenledigi bir törenle, 2014 yili Ihracat Performanslarina göre “Basarili Ihracatçilar”a ödüllerini veren ISIB, Izocam’i Yalitim Malzemeleri kategorisinde ödüle layik gördü.

29 Nisan 2015’de Ekonomi Bakani Nihat Zeybekçi’nin katilimi ile Ankara ISIB merkezinde  gerçeklestirilen ödül töreninde ISIB üyesi firmalara 21 kategoride toplam 59 ödül verildi. Yalitim Malzemeleri Kategorisinde ödül almaya hak kazanan Izocam, ödülünü Ekonomi Bakani Sn. Nihat Zeybekçi’den aldi.

Izocam’in 2014 yili ihracat cirosu yaklasik 70 milyon TL olarak gerçeklesti ve 2013 yilina göre ihracatta yaklasik %15 büyüme kaydedildi. Izocam’in son 5 yilda ihracattan elde ettigi satis geliri toplam 160 Milyon USD’yi buldu. Sirket, gelecek 5 yilda bu rakami 200 Milyon dolara ulastirmayi hedefliyor.

İzocam’ın İhracattaki Başarısı Ödüllendirildi