Aklın Yolu Yapı Fuarı’ndan Geçti

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

29.04.2015
Aklın Yolu Yapı Fuarı’ndan Geçti

Ülkemizdeki yalitim bilincinin olusturulup, gelistirilmesine yönelik ilkleri hayata geçiren Izocam, sektördeki 50. yilini bir kez de Yapi Fuari’nda kutladi. TÜYAP Beylikdüzü’nde gerçeklestirilen 38. Yapi Fuari’nda Izocam, 50. yilina özgün tasarlanan standiyla ve “Aklin Yolu” ödüllü interaktif oyunuyla yer aldi.

 

21–25 Nisan tarihleri arasinda Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Yapi Fuari’nda Izocam, 50 yillik geçmisini vurguladi. Fuar boyunca uzman mimar ve mühendislerden olusan  kadrosuyla ziyaretçilerini agirlayan Izocam, kurulusundan bugüne bünyesinde çalismis herkesin isminin oldugu bir saygi duvarina da standinda yer verdi.

 

“50 yildir aklin yolundan gidenler kazaniyor!” konsepti ile gelistirilen “Izocam, Aklin Yolu” ödüllü interaktif oyunu da fuar boyunca Izocam’in standinda yer aldi. “Izocam, Aklin Yolu” oyununu oynayanlarin puanlari saat basi degerlendirildi ve her saat en yüksek puani alan oyuncu bir powerbank (tasinabilir sarj cihazi) sahibi oldu. Yapi Fuari boyunca devam eden yarismada 37.756 puanla en yüksek puani alan  Fatih Defterli ise fuarin birincisi olarak Ipad Air2 kazandi.  

 

Yalitim Yarismasi Ödülleri Sahiplerini Buldu

 

Yapi Fuari24 Nisan Cuma günü, Izocam’in bu yil onbesincisini düzenledigi Üniversitelerarasi Yalitim Yarismasi ödül törenine de ev sahipligi yapti. Ögrenciler, Astana sehrinin zorlayici karasal iklim sartlarini göz önünde bulundurarak, EXPO’nun “Gelecegin Enerjisi” temasina uygun, yeni kentsel mekanla bütünlesen sürdürülebilir binalar tasarladi. Yarisma sonunda Yildiz Teknik Üniversitesi Mimarlik Bina Arastirma ve Planlama Yüksek Lisans ögrencisi Ferhat Bulduk birinci olurken, Ortadogu Teknik Üniversitesi Mimarlik ve Yapi Bilimleri bölümünden Mirbek Bekboliev, Kutay Can Biberoglu ve Burak Ilhan ikinci, Ortadogu Teknik Üniversitesi Mimarlik ve Yapi Bilimleri bölümünden Eren Güney, Ayça Gülben Sapaz ve Mert Çagdas Baykal ise üçüncü oldu. Birinci projenin 7 bin, ikinci projenin 5 bin ve üçüncü projenin 3 bin TL ödül kazandigi yarismada dereceye giren ögrenciler Astana’da gerçeklesecek uluslararasi yarismada ülkemizi temsil edecek.

 

Detayli Bilgi için:
Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 282 40 85 - Dahili 12
seher.saygin@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 74 

Zeynep Yigit / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 282 40 85 - Dahili 23     
zeynep.yigit@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 79    

Aklın Yolu Yapı Fuarı’ndan Geçti