İzocam sergi konseptli standı ile Yapı ve ISK Sodex Fuarları’nda bir “ilk”e imza attı!

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

06.06.2012
İzocam sergi konseptli standı ile Yapı ve ISK Sodex Fuarları’nda bir “ilk”e imza attı!

Izocam ve IFSAK isbirliginde hayata geçirilen, çok sayida ünlü ismin eserlerinin de yer aldigi Enerji’k Bakis projesi Yapi 2012 Istanbul Fuari ve ISK Sodex 2012’de yer alan Izocam standlarinda sergilendi.

Izocam ayni zamanda, bu yil on ikincisi gerçeklesen Üniversite Ögrencileri Yalitim Yarismasi’nda ilk üç dereceyi paylasan proje sahiplerine de ödülleri Yapi 2012 Istanbul Fuari’ndaki standinda düzenlenen törenle verdi.

Türk Yalitim Sektörü’nün lider markasi Izocam, her yil gerçeklestirilen Uluslararasi Yapi Istanbul Fuari’nda bu yil “Enerji’k Bakis” projesi ile yer aldi. Izocam’in 2-6 Mayis tarihleri arasinda düzenlenen fuarlar için özel olarak hazirladigi sergi konseptli standda Enerji’k Bakis projesinin eserlerini fuar ziyaretçileri ile bulusturdu. Izocam’in enerji verimliligi saglayan yalitim ürünleri de “Enerji’k Bakis” eserleri ile birlikte sergilendi.

Ana temasi farkli meslek gruplarindan kisilerin bakis açisi ile enerjiye sanatsal yaklasmak olan serginin çikis noktasi, gelecege enerji konusunda isik tutulmasi, çocuklarin, gençlerin ve bireylerin dikkatinin farkli bakis açisiyla enerji verimliligine çekilmesi... Eserleriyle projeye katkida bulunanlar fotograf, edebi metin (öykü, düz yazi, ani, siir vb), kisa film, karikatür, animasyon film ve beste dallarindaki eserleriyle yaraticiliklarini ortaya koyuyor. Geçtigimiz yil ilk olarak Istanbul’da sanatseverler ile bulusan proje, diger illerde de sergilenmeye devam ediyor.

Geleneksel hale gelen Üniversite Ögrencileri Yalitim Yarismasi’nda ilk üç dereceyi paylasan proje sahipleri ödüllerini Yapi Fuari’ndaki Izocam standinda 4 Mayis Cuma günü düzenlenen törenle Izocam Genel Müdürü Nuri Bulut’un elinden aldi. Derece alan proje sahipleri, 22-25 Mayis tarihleri arasinda Slovakya’nin baskenti Bratislava kentinde düzenlenecek uluslararasi etapta ülkemizi temsil etme hakki kazandi.

Izocam, Yapi Fuari’nda, standi ve etkinlikleri ile farklilasirken kalitesi ve güvencesiyle dikkat çeken ürünlerini de sektör temsilcileri ile bulusturdu. Camyünü, Tasyünü, Foamboard (Ekstrüde Polistiren), Izopor (Ekspande Polistiren), Izocam Asma Tavan Sistemleri, Terratherm-manto Sivali Dis Cephe Isi Yalitim Sistemleri, Tasyünü Çati-Cephe Panelleri, Izocam Tekiz Çati-Cephe Sistemleri, Poliüretan Çati-Cephe Panelleri ve Trapez Levhalardan olusan ayrintili bilgiler fuarda ziyaretçilere aktarildi.

Izocam’in en yeni ürünleri Izoplan ve Roofmix Çati Sistemleri, Yapi Fuari’nda ilk kez sergilendi. Izocam’in 2012 yilinda Multiplan isbirliginde gelistirdigi su yalitimi saglayan yeni ürünü Izoplan PVC Çati, Izoplan TPO Çati, Izoplan PVC Temel ve çati yalitimi konusunda Izocam Tekiz Trapez, Isover Vario Iklimsel Membran, Izocam Tasyünü Teras Çati Levhasi ve Izocam Izoplan PVC/TPO Çati ürünleri ile bütünlesik çözümler sunan Roofmix Çati Sistemleri hakkinda fuara katilan ziyaretçiler bilgilendirildi.

İzocam sergi konseptli standı ile Yapı ve ISK Sodex Fuarları’nda bir “ilk”e imza attı!
İzocam sergi konseptli standı ile Yapı ve ISK Sodex Fuarları’nda bir “ilk”e imza attı!