İzocam Bayileri 15. Uluslararası Bayi Toplantısında Buluştu

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

31.03.2015
İzocam Bayileri 15. Uluslararası Bayi Toplantısında Buluştu

Izocam bayileri, “15. Uluslararasi Bayi Toplantisi” için 24-26 Mart tarihleri arasinda Istanbul’da bulustu. Bu yil 50. yasini kutlayan Izocam’in Bayi Toplantisi açilis konusmasini Izocam Genel Müdürü A. Nuri Bulut yapti. Toplantiya, konuk konusmaci olarak Ögretim Görevlisi, Köse Yazari ve Iktisatçi Dr. Mahfi Egilmez katildi. 2014 yili is sonuçlarinin anlatildigi, 2015 hedeflerinin paylasildigi toplantida, 2014’de en yüksek ciroya ulasan 25 bayi ödüllendirildi.

Izocam, her yil geleneksel olarak düzenledigi Bayi Toplantisi’nin onbesincisini, 24-26 Mart 2015 tarihleri arasinda gerçeklestirdi. Bu yil Izocam’in 50. yili kutlamalari çerçevesinde Istanbul The Grand Tarabya Otel’de düzenlenen 15. Uluslararasi Bayi Toplantisi’na, yurtiçinden 118 ve 13 farkli ülkeden 18 olmak üzere toplam 136 bayi katildi. Israil, Bulgaristan, Kibris, Lübnan, Makedonya, Azerbaycan, Misir, Yunanistan, Ürdün, Kosova, Gürcistan, Fas ve Irak bayileri 50. Yilinda Izocam’i yalniz birakmadi.

Izocam’in 2014 yili is sonuçlarinin ve 50 yillik geçmisin degerlendirildigi, 2015 hedeflerinin anlatildigi toplantinin açilisini Izocam Genel Müdürü A. Nuri Bulut gerçeklestirdi. Bulut’un açilis konusmasinin ve sunumunn ardindan, Satis ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardimcisi Fatih Öktem sektöre, pazarlama faaliyetlerine ve ürünlere iliskin detayli bir sunum gerçeklestirdi.

Nuri Bulut toplantida Izocam’in 50 yillik geçmisini ve basarilarini rakamlar ve arastirmalarla anlatirken Satis ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardimcisi Fatih Öktem ise insaat ve yalitim sektörü açisindan 2014 yilini degerlendirdi. Öktem, 2014’da yalitim sektörünün 16 milyon metreküp büyüklüge ulastigini ifade etti. 2014 yilinda Izocam’in, Minarel Yünlerde pazar payinin %50’lere yaklastigini ve tüm yalitim pazarinda ise %20’ye yakin bir pazar payi bulundugunu oldugunu söyledi. 2014’de ihracat faaliyetlerinin yüzde 15’lik artisla 70 milyon TL’ye ulastigi bilgisini verdi.

Toplantiya konuk konusmaci olarak katilan Ögretim Görevlisi, Köse Yazari ve Iktisatçi Dr. Mahfi Egilmez ise 2014 yilinin ekonomik durumunu Dünya ve Türkiye ekseninde degerlendirerek, 2015 yilinda ekonominin gidisatini belirleyecek anahtar konulara degindi.

25 Mart aksami ise, Grand Tarabya’nin büyülü atmosferinde Gala Yemegi ve Ödül Töreni gerçeklestirildi. 2014 yilinda en yüksek ciroya ulasan bayiler ödüllendirildi. Törende, 9 farkli kategoride 25 bayi ödül aldi. Bayilere plaketleri, Izocam Yönetim Kurulu Baskani Samir Kasem, Izocam Genel Müdürü Arif Nuri Bulut, Satis ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardimcisi Fatih Öktem, Mali ve Idari Islerden Sorumlu Genel Müdür Yardimcisi Doruk Özcan, Teknikten Sorumlu Genel Müdür Yardimcisi Nabi Akpinaroglu ve önceki Mali ve Idari Islerden Sorumlu Genel Müdür Yardimcisi Hasan Basri Eröktem tarafindan verildi.

Ödül töreninin ardindan bayiler, ünlü bestekar ve ses sanatçisi Selami Sahin’in seslendirdigi nostaljik sarkilar ile keyifli bir aksam geçirdiler. Bugüne kadar sayisiz eseri dinleyici ile bulusturan Selami Sahin’in duygusal sarkilari ile Izocam bayileri ve esleri romantik dakikalar yasadilar. Söyledigi hareketli sarkilarla ise, izleyiciler doyasiya dans edip eglendiler. Basarili müzik kariyeri ile yerli ve yabanci birçok sanatçi ile ortak projede yer alan Selami Sahin gecede seslendirdigi Türkçe ve Arapça sarkilar ile hayranlarinin gönlünü bir kez daha fethetmeyi basardi. 
 

İzocam Bayileri 15. Uluslararası Bayi Toplantısında Buluştu