İzocam 50. Yılını Çırağan’da Kutladı.

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

30.03.2015
İzocam 50. Yılını Çırağan’da Kutladı.

Yalitim sektörünün öncü firmalarindan Izocam, 50. yilini Çiragan Palace Kempinski’de düzenlenen bir resepsiyon ile kutladi. 450’nin üzerinde seçkin davetlinin katildigi gece, konuk sanatçi Serenad Bagcan’in muhtesem yorumu ve sesi ile tam anlamiyla bir müzik ziyafetine de ev sahipligi yapti.

Türkiye’de yalitim sektörüne 50 yildir yön veren Izocam, bu özel yili için Çiragan Palace Kempinski’de düzenlenen bir resepsiyonda davetlilerini agirladi. Alghanim Grup ve Saint Gobain’in üst düzey yöneticilerinin de bulundugu resepsiyona, yalitim ve insaat sektörlerinin önde gelenleri,  Izocam bayileri, sektörel dernekler ve Izocam üst yönetimi katildi.

Izocam’in 50. Yil Resepsiyonu’nda, Fazil Say´in “Ilk Sarkilar” albümünün vokali olan ve sesiyle genis kitleleri kendisine hayran birakan Serenad Bagcan sahne aldi. Bagcan’in güçlü sesi ve özgün yorumu ile seslendirdigi sarkilar davetlilere keyifli anlar yasatti. 40 kisilik dev kadrodan olusan dansçilar ve orkestra ise Izocam için hazirlanan özel bir repartuarda bulustu ve gece boyunca izleyenleri büyüledi.

Izocam Genel Müdürü Nuri Bulut gecede yaptigi açilis konusmasinda, 1965 yilinda baslayan yolculugumuzda 50. yilimiza ulasmis olmanin heyecanini yasiyoruz dedi. “Kurulusumuzla birlikte yalitim sektörünün ülkemizdeki tarihini de baslatmis olmak bizler için ayrica gurur kaynagidir. Izocam’in kuruldugu günden bu yana ürettigi tüm yalitim ürünleri toplandiginda, bu üretimin ülke ekonomisine ve çevreye sagladigi fayda oldukça çarpicidir. 50 yilda, sundugumuz ürünlerle 200 milyon ton petrole esdeger enerji tasarrufunun gerçeklesmesinde katkida bulunduk. 650 milyon ton CO2’in atmosfere salinmasini önledik. Ürünlerimizle ülke ekonomisine 50 yilda, 110 milyar dolarlik enerji tasarrufu sagladik. Elbette ki basarimizin ardinda tüm Izocam ailesinin ve paydaslarimizin ilkeli, düzenli, özverili çalismasi da yatiyor. 2015 yilinda, tüm degerli paydaslarimizin bu güne dek sagladiklari katkilari sayesinde 50. yilimizi kutluyoruz.”

Keyif ve coskunun eksik olmadigi geceden kareler ve yorumlar davetliler tarafindan, Twitter ve Instagram üzerinden #gozumuzsonsuzda hashtagi ile paylasildi.

İzocam 50. Yılını Çırağan’da Kutladı.