İyem Nisan Ayı Eğitimleri, Zengin İçeriğiyle Dikkat Çekiyor.

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

25.03.2015
İyem Nisan Ayı Eğitimleri, Zengin İçeriğiyle Dikkat Çekiyor.

Kuruldugu günden bu yana 19 binin üzerinde kisiye egitim veren Izocam Yalitim Egitim Merkezi (IYEM)’in, Nisan ayi egitim takvimi açiklandi. 17. yilinda 20 bin kisiye ulasmayi hedefleyen IYEM, genis egitim içerigiyle yalitim, insaat ve tesisat gibi birçok sektörün gelisimine katki sagliyor.

1998 yilindan bu yana farkli egitim düzeylerine sahip insaat, yalitim ve tesisat sektörü temsilcilerine egitimler veren IYEM, Nisan ayinda da egitimleri sürdürüyor. Tesis ve isletmelerde yangin güvenligi, çati ve cephelerde yalitim teknikleri, yalitimli alçi levha duvar ve asma tavan sistemleri, is sagligi ve güvenligi, tehlike belirleme ve risk analizi gibi konulardan olusan egitimlerde ayni zamanda TS-825 Binalarda Isi Yalitim Kurallari semineri de veriliyor. 1 Nisan’da baslayacak egitimler, 30 Nisan’da sona erecek.

Kuruldugu günden bu yana toplam 19 binin üzerinde kisiye egitim veren IYEM, 17. yilinda 20 bin kisiye egitim vermeyi hedefliyor. IYEM’de tüm egitimlerin ücretsiz olarak verilmesi çok sayida kisiye ulasmayi sagliyor.

Yalitim sirasinda yanlis uygulamalar, duvarlarin ses geçirgenligi nedeniyle gürültü kirliligine, olasi bir yangin durumunda can ve mal kayiplarina, binalarda yüksek enerji sarfiyatina neden oluyor. Üretilen malzemelerin uygulama teknikleri birbirine çok yakin olsa da deneme - yanilma yöntemleriyle gerçeklestirilen uygulamalar genellikle basarisizlikla sonuçlaniyor. Kaliteli isi, ses, yangin ve su yalitim uygulamalarinda en etkili ve önemli unsur çalisanlari sürekli egitmekten geçiyor.

Dogru, gerekli, uygun ve yeterli egitimi zamaninda gerçeklestirerek, bilgiyi iletmek, paylasmak, yaymak ve yenilikleri tanitmak üzere kurulan IYEM, ülkemizde yalitim, insaat ve tesisat gibi birçok sektörün gelisimine de hizmet veriyor.

01-03 Nisan 2015 - TESIS VE ISLETMELERDE YANGIN GÜVENLIGI SEMINER VE ÇALISTAYI
06-08 Nisan 2015 - TS-825 BINALARDA ISI YALITIM KURALLARI
09-10 Nisan 2015 - SANAYI ÇATI VE CEPHELERINDE YALITIM
13-17 Nisan 2015 - UYGULAMALI KALORIFER TESISATI HESABI
20-21 Nisan 2015 - TÜRKIYE YANGINDAN KORUNMA YÖNETMELIGI VE UYGULAMALARI
22 Nisan 2015 - PREFABRIK KLIMA KANALI UYGULAMALARI
27 Nisan 2015 - MÜZAKERE TEKNIKLERI VE BEDEN DILI
28 Nisan 2015 - “AKILCI ÇÖZÜMLER” YALITIMLI ALÇI LEVHA DUVAR VE ASMA TAVAN SISTEMLERI
29 Nisan 2015 - IS SAGLIGI VE GÜVENLIGI
30 Nisan 2015 - TEHLIKE BELIRLEME VE RISK ANALIZI

2015 yili Nisan ayi egitim programi detaylari ve katilim kaydi için: www.iyem.com.tr     
 

İyem Nisan Ayı Eğitimleri, Zengin İçeriğiyle 
Dikkat Çekiyor.