İzocam’dan Gürcistan’da Anlamlı Protokol

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

29.12.2014
İzocam’dan Gürcistan’da Anlamlı Protokol

Izocam ihracat yaptigi ülkelerin sektör temsilcilerine de egitim desteginde bulunmayi görevi kabul ediyor. Bu egitimlere bir yenisini daha ekleyen Izocam Gürcistan’da egitim seminerlerine devam etti. Izocam ayrica Sürdürülebilir Çevre ve Enerji Birligi ve Tiflis Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlik Fakültesi ile de bir isbirligi protokol imzaladi.


Izocam Gürcistan’in iki farkli sehrinde düzenledigi egitimlerin yani sira basarili bazi isbirliklerine de imza atti. Tiflis’te düzenlenen egitim sonunda Tiflis Güzel Sanatlar Akademisi, UESEE (Sürdürülebilir Enerji ve Çevre Birligi), Izocam Gürcistan Bayi Nova ve Izocam’in taraf oldugu bir protokol imzalandi.

Tiflis Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlik Fakültesi ile gerçeklestirilen isbirligi kapsaminda Akademi’de Izocam’a sinif ayrilarak yalitim egitimleri verilecek. Bunun yani sira yalitim bilinirliligini artirici ortak faaliyetler de yürütülecek.

Protokol çerçevesinde; Apolon Kutateledze Adindaki Tiflis Sanat Devlet Akademisi, Ltd Nova, Izocam ve Sürdürülebilir Çevre ve Enerji Birligi, Sanat Akademisi ögrencilerinin, bireysel ve pratik becerileri ile çagdas gereksinimlerini karsilayabilecek kalifiyeli mimar olmalarina yardim edecekler.

Sanat Akademisi’nin basarili ögrencileri, Izocam’in Gürcistan Bayi Nova’nin Show Room’unda pratik yapabilecekler. Tiflis Sanat Devlet Akademisi’nin bir dershanesinde Nova ve Izocam’in ürettigi yalitim malzeme ve teknolojileri sergilenecek. Izocam ayrica egitim merkezinde yeni, çagdas teknolojileri de ögrencilere aktaracak. Sertifika programlari protokoldeki taraflar ile ortaklasa gerçeklestirilirken, SEÇ uzmanlarinin katilimi ile ders ve seminerler düzenlenecek. Ayrica sektörde çalisan mimar ve mühendislere yönelik ortaklasa egitim, çalistay ve bilimsel konferanslar da organize edilecek.
 

İzocam’dan Gürcistan’da Anlamlı Protokol