İzocam Fas’da 15. Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı’na Katıldı

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

29.12.2014
İzocam Fas’da 15. Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı’na Katıldı

Izocam, 26-30 Kasim tarihleri arasinda Fas’in Kazablanka sehrinde gerçeklestirilen 15. Uluslararasi Yapi ve Insaat Fuari’nda (S.I.B) standiyla yer aldi.

Izocam fuarda mineral yün ürünlerini tanitti. Fuar ziyaretçilerinin yakindan ilgilendigi flex ve tasyünü ürünler hakkinda Izocam’in uzman kadrosu detayli bilgiler aktararak ürünlerin dogru kullanimi hakkinda da bilgiler verdi. Hem kendi adina hem de bayisi Veli Sarl ile fuarda iki ayri stand ile yer alan Izocam, Tasyünü, Flex, XPS ve Panel ürünlerini sergiledi.

Özellikle de Tasyünü, Flex, XPS ve Panel ürünlerini sergileyen Izocam ve Izocam Fas bayisi Veli Sarl fuarda ayri standlarla yer aldilar. Izocam 2 yildir faaliyette bulundugu Fas pazarinda özellikle Tasyünü ve Flex ürünleri ile yer aliyor. Insaat projeleri, konutlar ve sanayi binalari yalitimi konusunda gelecek vaad eden Fas pazarinda Izocam’in 2015 yili için hedefi 1 milyon Euro...

Fas’in en önemli Yapi Fuari olan ve 2 yilda bir gerçeklestirilen fuarda çok farkli ülkelerden insaat ve yalitim sektörünün temsilcileri ürünlerini tanitti. Fuarda Türk firma sayisinin fazla olmasi dikkat çekti. 60 Türk firmasinin yani sira Portekiz, Ispanyol, Italyan, Çin ve Misir’dan da çok sayida insaat ve yalitim sirketi de fuarda standiyla yer aldilar.

 

İzocam Fas’da 15. Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı’na Katıldı