İzodemi "Etkin Müşteri İlişkileri Eğitimleri" Aralık Ayında´da Devam Etti

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

29.12.2014
İzodemi "Etkin Müşteri İlişkileri Eğitimleri" Aralık Ayında´da Devam Etti

Izocam’in her yil bayi ve bayi müsterilerine yönelik düzenledigi Izodemi egitimleri Aralik ayinda Bursa, Ankara, Erzurum ve Trabzon’da “Etkin Müsteri Iliskileri” ana basligi altinda gerçeklestirildi.

Bu yil dördüncü kez gerçeklestirilen Izodemi egitimleri; müsteri iliskilerinde etkin olmak, sürekli satis yapmak, hedef odakli ve faydaya dayali iliski kurmak amaciyla düzenleniyor.

Aralik ayinda Bursa, Ankara, Erzurum ve Trabzon’da gerçeklestirilen Izodemi egitimleri ile, Kasim ve Aralik aylarinda toplam 278 sektör temsilcisine ulasilmis oldu. Bu yil düzenlenen Izodemi egitimleri kapsaminda “müsteri ve satis kavrami, basarili satis, etkin iletisim, müsteri analizi”  gibi konular yer aldi. Etkin müsteri iliskileri için gerekli süreçler, süreçlerin isleyisi, bu süreçlerin faydalari Izocam bayilerine, müsterilerine ve çalisanlarina aktarilmis oldu.

Is süreçlerinde egitimin gücüne inanan Izocam, sektörünün gelisimine katkida bulunmak amaciyla çok sayida egitimler düzenlemeye devam ediyor. Bu egitimlerle sektör temsilcilerini bilinçlendirmeyi amaçliyor. Izocam’in her yil bayi ve bayi müsterilerine yönelik düzenledigi egitimlerden biri olan Izodemi egitimleri her yil farkli bir temayla gerçeklestiriliyor.
 

İzodemi