İzodemi “Etkin Müşteri İlişkileri” Eğitimleri Başladı

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

28.11.2014
İzodemi “Etkin Müşteri İlişkileri” Eğitimleri Başladı

Izocam’in her yil bayi ve bayi müsterilerine yönelik düzenledigi Izodemi egitimleri bu yil da Kasim ayi ile birlikte basladi. Her yil farkli bir temayla gerçeklestirilen Izodemi egitimlerinin bu yilki konusu  “Etkin Müsteri Iliskileri” oldu.

Bu yil dördüncüsü düzenlenen Izodemi egitimleri; müsteri iliskilerinde etkin olmak, sürekli satis yapacak, hedef odakli ve faydaya dayali köprü kurmak amaciyla düzenleniyor. Egitimin içeriginde müsteri kavrami nedir, satis nedir ne degildir, basarili bir satis nasil olur, iyi bir iletisim nasil kurulur ve müsterinin analiz edilmesi gibi içerikler yer aldi. Ayrica “Etkin Müsteri Iliskileri” için gerekli süreçler, süreçlerin isleyisi, bu süreçlerin islerimize ve is süreçlerimize faydalari gibi konular da Izocam bayileri ve çalisanlarina aktarildi.

13 Kasim’da Samsun’da, 18 Kasim’da Istanbul’da, 19 Kasim’da Diyarbakir’da, 20 Kasim’da Adana’da, 25 Kasim’da Antalya’da ve 26 Kasim’da Izmir’de gerçeklestirilen Izodemi egitimlerine ilgi yogundu. Izodemi 4 Aralik’ta Bursa’da, 11 Aralik’ta Ankara’da, 16 Aralik’ta Erzurum’da ve 18 Aralik’ta Trabzon’da devam edecek.
 

İzodemi “Etkin Müşteri İlişkileri”  Eğitimleri Başladı