İzocam Eğitimlerini Gürcistan’a da Taşıdı

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

28.11.2014
İzocam Eğitimlerini Gürcistan’a da Taşıdı

Yalitimin Türkiye’deki adi Izocam sektörünü ileri tasimak için egitimin gücüne inaniyor ve her kademeden sektör temsilcilerine Türkiye genelinde egitimler düzenliyor. Izocam ihracat yaptigi ülkelerin sektör temsilcilerine de egitim desteginde bulunmayi görevi kabul ediyor. Bu egitimlerden bir yenisini daha Gürcistan’in iki farkli sehrinde düzenleyen Izocam, dogru yalitimi ve uygulamalarini anlatti. Sürdürülebilir Çevre ve Enerji Birligi ve Tiflis Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlik Fakültesi ile de bir isbirligine imza atan Izocam, bu fakültede “yalitim” dersleri verecek.

Izocam tarafindan Gürcistan’da düzenlenen egitimlerden ilki 5 Kasim’da Batum Radisson Blu Otel’de ve ikincisi ise 6 Kasim’da Tiflis Radisson Blu Otel’de gerçeklestirildi. Seminerlerin ana konulari arasinda Izocam ürünleri ve kullanim alanlari, yalitim sistemleri ve dogru yalitim uygulamalari yer aldi. Izocam’in sundugu servis ve hizmetlerin de anlatildigi egitimlereIzocam Teknik Pazarlama Müdürü Dr. Kemal Gani Bayraktar ve Izocam Ihracat Müdürü D. Ahmet Demirtas katildi.

Gürcistan’da düzenlenen egitimlerle Izocam’in yalitimdaki gücünün bir kez daha hatirlatilmasive henüz Gürcistan pazarinda bulunmayan ancak yakin zamanda pazara sunulmasi hedeflenen ürünlerin tanitilmasi amaçlandi. Verimli geçen egitimler sonunda Gürcistan sektör temsilcileri de Izocam yetkililerine sorularini yönelterek hem ürünler hem de yalitim ile ilgili akillarindaki birçok soruya yanit bulabilme firsati yakaladilar.

Izocam’in Gürcistan’daki her bir egitimine müteahhit firma yetkilileri, akademisyenler, mimari ofis çalisanlari ile birlikte 40’ar kisi katildi.

Izocam Gürcistan’da basarili bazi isbirliklerine de imza atti. Tiflis Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlik Fakültesi ile gerçeklestirilen isbirligi kapsaminda Akademi’de Izocam’a sinif ayrilarak yalitim egitimleri verilecek. Bunun yani sira da yalitim bilinirliligini artirici ortak faaliyetler yürütülecek.

Tiflis’te düzenlenen egitim sonunda iseTiflis Güzel Sanatlar Akademisi, UESEE (Sürdürülebilir Enerji ve Çevre Birligi),Izocam Gürcistan Bayi Nova ve Izocam’in taraf oldugu bir protokol imzalandi.
 

İzocam Eğitimlerini Gürcistan’a da Taşıdı