İzocam Bayi Eğitimlerine Devam Ediyor

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

31.10.2014
İzocam Bayi Eğitimlerine Devam Ediyor

Izocam Türkiye’nin dört bir yanindaki profesyonel mimar ve mühendis kadrosu ile birlikte düzenledigi bayi egitimlerinin sonuncusunu Eylül ayinda Erzurum’da gerçeklestirdi.

Yalitim sektöründeki basarili faaliyetlerinin yani sira sektör temsilcilerine ve bayilerine sagladigi egitimlerle de “yalitim” bilincinin gelisimini saglayan Izocam, bayilerini ürün, sistem ve hizmetler hakkinda bilgilendirerek en dogru sekilde uygulanmasi esaslarini da aktariyor.

Erzurum’da Xanadu Snow White Palandöken’de düzenlenen egitimde ürün belgelendirme, süreçler, yeni ürünler, usta egitimleri, MYK sertifikalari ve hizmetler hakkinda güncel haberler ve belgelerin detaylari Izocam tarafindan katilimcilara aktarildi. Izocam gündemindeki tüm önemli konular ve yeni bilgiler paylasilirken karsilikli görüs alisverisi saglanarak ürün ve hizmetler hakkinda farkindalik yaratildi.
 

İzocam Bayi Eğitimlerine Devam Ediyor