Türkiye İmsad’dan İzocam’a Plaket

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

31.10.2014
Türkiye İmsad’dan İzocam’a Plaket

Kuruldugu günden bu yana gerçeklestirdigi projeler ve çalismalariyla Sivil Toplum Kuruluslarini destekleyen Izocam, sektördeki vizyoner öncülügünü sürdürüyor. Türkiye IMSAD’in kurulusundan itibaren üyesi olan Izocam, dernegin 30. yil dönümünde plaketle ödüllendirildi.

Türkiye Insaat Malzemeleri Sanayicileri Dernegi, Türkiye IMSAD 30. kurulus yildönümünü görkemli bir törenle kutladi. Kurulusundan bu yana IMSAD üyesi olan Yalitim sektörünün lideri Izocam’a da plaket takdim edilen geceye Zuhal Olcay ve Erol Büyükburç unutulmaz sarkilariyla renk katti.

Dünya ile rekabette önde olmak için de her yil yeni ve teknolojik yatirimlar yapan Türkiye IMSAD 30. yil gecesinde üyeler, paydas kuruluslar ve sektör temsilcileri bir araya geldi. Türkiye insaat sektörünün bir araya geldigi geceye, TIM, IMMIB ve IKMIB gibi kurumlarin yönetim kurulu üyeleri de katildi.
 

Türkiye İmsad’dan İzocam’a Plaket