İzocam ve Weber’den eski hükümlülere sağlanan “mantolama eğitimine” büyük destek!

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

24.04.2012
İzocam ve Weber’den eski hükümlülere sağlanan “mantolama eğitimine” büyük destek!

TT Manto olarak Izocam ve Weber, Mersin Cumhuriyet Bassavciligi Koruma Kurulu Baskanligi’nin yönlendirmesi ile ceza infaz kurumlarindan saliverilen hükümlülerin meslek edinmesi için verilen mantolama egitimlerine malzeme destegi sagliyor.

Türkiye’de yalitim sektörünün lideri Izocam ve endüstriyel harç üretiminde dünya lideri Weber, sosyal sorumluluk içerikli projelere katki sagliyor. Türkiye’de yeni uygulanmaya baslayan ve eski hükümlülere mantolama egitimi ile is edindirmeyi amaçlayan projeye dahil olan Izocam ve Weber, yalitim malzemesi ve egitim destegi veriyor.

Koruma Kurulu Baskanligi’nin Denetimli Serbestlik ve Yardim Merkezi Sube Müdürlügü’nün hazirladigi proje kapsaminda, 12 eski hükümlüye meslek ve sanat edindirmek amaciyla isi ve ses yalitimi kursu açilarak egitim veriliyor. Düzenlenen egitim ile Mersin’de bulunan 500 m²’lik bir okulun dis cephesine isi ve ses yalitimi yapiliyor. Izocam ve Weber, egitim sürecinde ihtiyaç duyulan weber.therm A1, weber.therm B1, weber.min 200, Manto Izopor, Donati Filesi, dübel ve Köse Profili gibi yalitim malzemelerini karsiliyor. Kursta ayni zamanda Weber uygulama uzmani tarafindan egitim destegi de veriliyor.

Eski hükümlülere mantolama egitimi ile is edindirmeyi amaçlayan proje ile ara eleman açigi olan sektöre kalifiye isgücü yetistirilmesi hedefleniyor. Türkiye’de yeni uygulanmaya baslayan projenin daha da geliserek diger illerde yayginlasmasi hedefleniyor.

İzocam ve Weber’den eski hükümlülere sağlanan “mantolama eğitimine” büyük destek!