Yalıtımın Liderinden Güvenilir Mantolama: “İzocam Manto”

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

25.07.2014
Yalıtımın Liderinden Güvenilir Mantolama: “İzocam Manto”

Türkiye’de yalitimin adi Izocam, uzun yillara dayanan bilgi birikimini Izocam Manto ile yalitim sektörünün hizmetine sunuyor. Izocam’in mantolamayi tek kalemde çözüme ulastiran yalitim sistemi, aile ve ülke ekonomisine katki sagliyor. Dis cephe yalitimi için gerekebilecek tüm detaylar “Izocam Manto” ile kullaniciyla tek seferde ve bir sistem kurgusu ile bulusturuluyor.

1965 yilindan bugüne yalitim sektörünün lideri olarak faaliyet gösteren Izocam, sivali dis cephe yalitim sistemleri Izocam Manto’yu profesyonellerin ve tüketicinin kullanimina sunarak ülke ekonomisine katki saglamaya devam ediyor.

Izocam uzmanligiyla sunulan Izocam Manto sivali dis cephe yalitim sistemleri, bina kabugunu olusturan tüm yüzeyleri bir zirh gibi sararak yalitimda en etkin sonucu sagliyor. Izocam Manto sivali dis cephe yalitim sistemleri, yapi bilesenlerinde isil gerilimler sebebi ile olusabilecek fiziksel degisimleri önlüyor, duvar içi gerilimleri, yüzey çatlaklarini, korozyon gibi yapi hasarlarini engelleyerek daha güvenli ve uzun ömürlü binalar yaratiyor. Sistemde farkli isi yalitim levhasi alternatifleri ile tüketicinin tüm beklentilerini karsiliyor. Yangin güvenligi söz konusu oldugunda, Izocam Manto Tasyünü kullanilarak isi yalitimi saglanirken, tasyününün ses yutma ve yanmazlik özellikleri ile ses yalitimi ve yangin güvenligi de saglanmis oluyor.

Etkili ve saglikli bir mantolama olanagi sunan Izocam Manto, kullanicilari her detayi düsünmekten kurtariyor. Ihtiyaç duyulan yapistirici, siva, isi yalitim levhasi, yardimci-tamamlayici malzemeler ve tüm diger sistem tamamlayicilarini içinde bulunduran Izocam Manto’yu tercih edenler, A’dan Z’ye donatilmis bir sistemle mantolamada kolayligi yasiyor.

“Izocam Manto” enerji kayiplarina izin vermiyor!

Isi köprülerini tamamen ortadan kaldiran Izocam Manto, en etkin isi yalitim sistemini sunuyor. Tercih ve ihtiyaca göre Tasyünü, Izopor, Izopor Plus (Ekspande Polistiren) ve Foamboard (Ekstrüde Polistiren) Yalitim Levhalari ile yapilan mantolama, isi kaybini önemli ölçüde azaltiyor.

Izocam Manto dis cephe yalitim sistemlerinde kullanilan Izocam Yalitim Levhalari, Manto Tasyünü, Manto Izopor, Manto Izopor Plus ve Manto Foamboard tek çati altinda ve Izocam güvencesi ile üretiliyor. Manto Tasyünü isi, ses ve yangin yalitiminda, Manto Izopor, Manto Izopor Plus ve Manto Foamboard ise isi yalitimi amaçli kullaniliyor.

Izocam’in ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 Isçi Sagligi ve Is Güvenligi Yönetim Sistemi sertifikalarina sahip tesislerinde üretilen yalitim levhalari Manto Tasyünü, Manto Izopor, Manto Izopor Plus ve Manto Foamboard CE ve TSE belgeli ürünler olarak yurtiçinde oldugu gibi yurtdisinda da tercih ediliyor.

Yalıtımın Liderinden Güvenilir Mantolama: “İzocam Manto”